TworzymyGłos Regionu

reklama

17 latek prowadził pod wpływem alkoholu i narkotyków

Piątek, 17 czerwca 2011 o 16:57, autor: 0
17 latek prowadził pod wpływem alkoholu i narkotyków

Dzisiaj policjant wschowskiej  komendy zatrzymał 17-latka jadącego BMW pod wpływem alkoholu i środków odurzających. Ponadto nie posiadał w ogóle uprawnień do kierowania, dokumentów pojazdu ani ubezpieczenia.

Sytuacja miała miejsce dziś (17 czerwca) po północy. Policjant patrolujący wschowskie osiedla zauważył osobowe BMW, którego kierowca zamiast jechać właściwym pasem ruchu jeździł na przemian po przeciwległych krawężnikach. 17 latka funkcjonariusz zatrzymał na ulicy Bocznej. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się że w wydychanym powietrzu ma prawie 2 promile alkoholu. Badanie narkotestem wykazało, że był również pod wpływem środków odurzających. Od bezmyślnego kierowcy policjanci  pobrali krew do dalszych badań. Za to przestępstwo grozi mu kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat 2 podsumowuje Tomasz Szuda z KPP we Wschowie.
REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl