TworzymyGłos Regionu

11 listopada we Wschowie

Czwartek, 03 listopada 2011 o 10:03, autor: 2 1590
11 listopada we Wschowie

Program Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie na 11 listopada, czyli Narodowe Święto Niepodległości

VI Przegląd Pieśni Patriotycznej w Sali Widowiskowej CKiR (organizator: SP nr 1 oraz Państwowa Szkoła Muzyczna we Wschowie). Msza Św. w kościele farnym we Wschowie p.w. św. Stanisława Biskupa Męczennika. Przemarsz pod tablicę przy ul. Niepodległości, złożenie kwiatów i przekazanie sztandaru ZBOWiD – ZHP. Okolicznościowe widowisko słowno-muzyczne, w wykonaniu młodzieży z Gimnazjum nr 2, Klubu Piosenki "SOLO", działającego przy Gimnazjum nr 2 oraz LO we Wschowie (przed widowiskiem słowno-muzycznym na scenie CKiR-u poczty sztandarowe ze wszystkich szkół).
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Fiodor
05.11.2011 15:08

Ale do ZBOWiD-u prawdziwy bojownik o wolność i demokrację nie miał prawa należeć gdyż dawno został zaciukany przez UB. Ciekawe jaką wiedzę na ten temat ma młodzież a w szczególności harcerze ?

avatar
~Kamil
05.11.2011 18:10

Chłopie, złap trochę dystansu do siebie i przeszłości. Może wtedy będziesz znośny. Póki co nie da się tego gderania znieść. Przeszłość była jaka była, tego nie zmienisz ciągłym przypominaniem pewnych faktów. Dla starszego pokolenia to rzeczy oczywiste i tutaj Twoje mądrości nikomu nie imponują, a młodzi mają to gdzieś i Twoje tyrady nic tu nie pomogą.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl