TworzymyGłos Regionu

10 lat Chóru Kantylena (ZDJĘCIA)

Środa, 29 grudnia 2021 o 19:50, aktualizacja Środa, 29 grudnia 2021 o 19:57, autor: 2 1709
10 lat Chóru Kantylena (ZDJĘCIA)

Dziś (29 grudnia) w Klubokawiarni Piętro odbyła się uroczystość z okazji jubileuszu 10-lecia powstania Chóru "Kantylena" działającego przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku we Wschowie.

Członkowie chóru zebrali się, aby wspólnie powspominać minione lata i wznieść toast za zdrowie chórzystów. Nie obyło się także bez tortu z okazji okrągłej rocznicy. W spotkaniu uczestniczyli dyrektor Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie Piotr Kokorniak oraz pełnomocnik burmistrza ds. seniorów Jolanta Awsiukiewicz.

Prezentujemy archiwalne nagranie z występu Chóru "Kantylena" zrealizowane w 2019 r. podczas spotkania noworocznego słuchaczy Uniwersytety Trzeciego Wieku we Wschowie.

Źródło/foto: Miasto i Gmina Wschowa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~jakubbarbara055@gmail.com
30.12.2021 10:37

Dziękuję bardzo za miłe spotkanie z okazji jubileuszu zorganizowane przez zarząd no i oczywiście panią prezes

avatar
~CZŁONEK UTW Wschowa od początku jego istnienia.
04.02.2022 21:23

"Prezes" Od kiedy??? Była Przewodniczącą. Jak wpisuję Kantylena Chór wyświetla się Młodzieżowy Chór Kantylena z Lublina. Oni obchodzą 20-to lecie istnienia. Nie jest więc możliwym by młodzież z Lublina podebrała Wschowie nazwę chóru.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl