TworzymyGłos Regionu

reklama

1 listopada zmiana organizacji ruchu drogowego

Piątek, 28 października 2011 o 09:34, autor: 0
1 listopada zmiana organizacji ruchu drogowego

Od dzisiaj (piątek, 28 października) policjanci ruchu drogowego, służb patrolowych i kryminalnych oraz Straż Miejska prowadzić będą w okolicach cmentarzy, ciągów komunikacyjnych, dróg dojazdowych oraz dworców autobusowych akcję ,,ZNICZ"

Jak co roku podczas dużego natężenia ruchu należy spodziewać się przy cmentarzach i na drogach dojazdowych - mówi Tomasz Szuda Oficer Prasowy KPP Wschowa. - Dlatego, jeżeli zdecydujemy się na wyjazd samochodem, pamiętajmy, że na drogach dojazdowych do cmentarzy, a także na niektórych ciągach komunikacyjnych zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu. Zwracajmy więc uwagę na znaki drogowe i nie jedźmy na pamięć. Pamiętajmy również o tym, że polecenia policjanta kierującego ruchem są ważniejsze od sygnałów i znaków drogowych. 1 listopada nastąpi zmiana organizacji ruchu drogowego. Na ulicy wprowadzony zostanie zakaz zatrzymywania się i postoju. Zmiany te spowodowane są znacznym wzrostem natężenia ruchu w okolicach cmentarza - mówi Tomasz Szuda - oraz zapewnieniem ciągłości ruchu w dniu Święta Zmarłych.
REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl