Zwyciężył duet z Głogowa

Wtorek, 14 lipca 2015 o 11:15, autor: 1

Na boisku przy plaży głównej w Lginiu rozegrano Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Dyrektora CKiR. Turniej odbył się w kategorii dwójki open. W turnieju rywalizowało 14 par, zawody rozegrano systemem brazylijskim.

Zwyciężył duet Michał Matyja i Marcin Brzeziński z Głogowa. Drugie miejsce wywalczyła para ze Wschowy/Hetmanic Daniel Sieniuć i Kacper Bąkiewicz, trzecie Michał Szulc i Artur Szułczyński z Leszna, a czwarte miejsce zajęła para z Sulechowa: Rafał Sowiński i Maciej Grześko. Cztery zwycięskie pary otrzymały nagrody rzeczowe. Nagrody ufundowane przez Dyrektora Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie oraz Profilaktykę i Młodzież. Zadanie było dofinansowane z działań profilaktycznych PiM 2015 Gminy Wschowa. (tekst/foto: CKiR)