WKM zdobywał punkty w Lidzbarku Warmińskim

Poniedziałek, 19 sierpnia 2013 o 11:08, autor: 0

Na torze motocrossowym w Lidzbarku Warmińskim odbyła się runda Mistrzostw Polski i Mistrzostw Polski Quadów. Ważne punkty zdobywali zawodnicy Wschowskiego Klubu Motorowego 6 miejsce wśród juniorów zajął Igor Ziemkiewicz. Zawodnik WKM zdobył 70 punktów dla siebie i klubu i jest na 5 miejscu w klasyfikacji generalnej. Dzięki jego punktom WKM umocnił się na 3 miejscu w klasyfikacji klubowej i ma spore szanse na zdobycie brązowego medalu mistrzostw. W Mistrzostwach Polski Quadów wystartował Marcin Sobol, który zajął 4 miejsce w klasie MX Open i zdobył 53 punkty. Przed nim sklasyfikowani zostali jego najgroźniejsi rywale w walce o medal Patryk Kucharewicz i Łukasz Lorenc. Zwyciężył lider klasyfikacji generalnej Kacper Kamiński. Sobol mimo straty punktów utrzymał się na 2 pozycji w klasyfikacji generalnej. Jego punkty również liczyły się do klasyfikacji klubowej. (mij)