WKM w Mistrzostwach Polski

Wtorek, 10 września 2013 o 16:42, autor: 1

W niedzielę na torze motocrossowym w Gdańsku odbyła się VII runda Mistrzostw Polski. Wystartowało w niej trzech zawodników Wschowskiego Klubu Motorowego, którzy zdobyli łącznie 171 punktów Tym samy WKM umocnił się na trzeciej pozycji w klasyfikacji klubowej. Po za zasięgiem naszego klubu są KM Cross Lublin i Człuchowski AutoMotoKlub Najwyżej sklasyfikowany w zawodach był Robert Jaromin, który zajął 4 miejsce w klasie Masters. Jaromin jest też czwarty w klasyfikacji sezonu z 6 punktami straty do Mirosława Kowalskiego z Człuchowa. 6 miejsce w gdańskich zawodach zajął Janusz Piotrowski, który zajmuje 5 pozycję w generalce. 20 miejsce wśród juniorów zajął Igor Zienkiewicz, który wystartował tylko w jednym wyścigu. Zienkiewicz znajduje się na 8 pozycji w klasyfikacji sezonu.