Stracili 2 punkty i zawodnika

Poniedziałek, 12 sierpnia 2013 o 11:07, autor: 5

Dąb Balcerzak i Sp. Sława Przybyszów zremisował w wyjazdowym pojedynku z Piastem Iłowa 1:1. Punkt zdobyty na wyjeździ nie cieszy jednak ani trenera, ani zawodników, bo zwycięstwo było blisko. Dodatkowo kontuzji nabawił się Szymon Malepszak Mecz od początku nie toczył się po myśli piłkarzy ze Sławy. Już w 4 minucie strzałem z daleka gospodarze zdobyli bramkę. Pierwsze 30 minut było w miarę wyrównane, później jednak inicjatywę przejął Dąb. Po strzale Przemysława Jędrzejewskiego piłka trafiła w słupek, nie udała się także dobitka. Kilka minut później Jędrzejewski się już jednak nie mylił i nasz zespół wyrównał. Jeszcze przed przerwą piłkarze ze Sławy mieli dwie doskonałe sytuacje do strzelenia bramki. Niestety w akcjach sam na sam z bramkarzem Piasta zawiedli Damian Jodłowiec i Adrian Kręc. W drugiej połowie znowu zarysowała się przewaga Dąbu. Niestety czerwoną kartkę w 60 minucie zobaczył Maciej Wieczorek i nasza drużyna zmuszona była do gry w 10. - Niestety zmuszeni byliśmy grać trójką zawodników w obronie - mówi Marek Szafer trener Dębu. Chcieliśmy to spotkanie rozstrzygnąć na swoją korzyść. Gospodarze skorzystali z przewagi i stworzyli 2 sytuacje pod naszą bramką, nie udało im się jednak pokonać bramkarza. My również atakowaliśmy bramkę Piasta, ale mecz zakończył się podziałem punktów. Zwycięstwo było blisko, piłkarze ze Sławy nie byli więc szczęśliwi gdy opuszczali boisko. Humory dodatkowo psuła kontuzja jakiej doznał Szymon Malepszak. Zawodnik skręcił sobie kolano. Na razie nie wiadomo kiedy będzie mógł wrócić do gry. - Dziękuję chłopakom za zaangażowanie. Zagraliśmy na prawdę dobry mecz. Zabrakło szczęścia i trochę zimnej krwi pod bramką rywali. Teraz musimy się zregenerować, a w czwartek spróbujemy powetować sobie straty w meczu z Orłem Międzychód - zapowiada Szafer. To spotkanie rozegrane zostanie na Stadionie Miejskim w Sławie o godzinie 17.00. Wcześniej o 14.00 drugi zespół Dębu zmierzy się z Piastem Parkovią Trzebiechów. (mij) Zapraszamy do galerii zdjęć tutaj i filmu przygotowanych przez gospodarzy pojedynku Piast Iłowa.