TworzymyGłos Regionu

Jubileuszowa Gorzowska Konferencja Kobiet

- zmiana daty wyjazdu na 18 kwietnia 2020 !

Czwartek, 05 marca 2020 o 11:27, aktualizacja Czwartek, 05 marca 2020 o 12:52, autor: 15 1318
Jubileuszowa Gorzowska Konferencja Kobiet

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie do udziału w wyjeździe do Filharmonii Gorzowskiej, na wspólne świętowanie Dnia Kobiet. Korzystamy z zaproszenia radnej Gorzowa, znanej nam pani Grażyny Wojciechowskiej. Wydarzeniu patronuje marszałek naszego województwa, pani Elżbieta Anna Polak oraz prezydent Gorzowa, pan Jacek Wójcicki.

Program powyższego ma charakter edukacyjny oraz rozrywkowy. Na ten pierwszy, składają się wykłady lekarzy gorzowskiej lecznicy, na ten drugi - artyści scen poznańskich oraz kijowska tancerka Marina Ostapei. Bywalcy Wschowskich Kongresów Kobiet, znają doskonale jej taneczny temperament.
Udział w imprezie jest absolutnie bezpłatny, obowiązuje niewielka opłata na pokrycie kosztów przejazdu i ubezpieczenia.
Wyjeżdżamy spod wschowskiego Netto 18 kwietnia  o godz. 7.00.
Zapraszam raz jeszcze i czekam na zgłoszenia pod nr telefonu 724 708 900 lub na uchudak@o2.pl
tekst: Urszula Chudak
REKLAMA

Komentarze (15)

avatar

avatar
~Urszula Chudak
02.03.2020 12:58

Bardzo serdecznie dziękuję właścicielowi portalu, za umieszczenie informacji, a panie zachęcam raz jeszcze do wspólnego wyjazdu i uczestniczenia w jakże bogatym jego programie. Są jeszcze wolne miejsca.

avatar
~seniorka
02.03.2020 13:54

Rewelacyjne spotkanie dla pań, w miłym towarzystwie zawsze warto skorzystać

avatar
~DO p. Seniorki
02.03.2020 16:13

Zwracam się do p. Seniorki, ponieważ p, H.Ch tego nie zauważa tak jest w siebie zapatrzona - z czego tu się cieszyć mając na uwadze zagrożenie koraonawirusem jak na takie liczne zgromadzenie oraz tym, iż nasze środowisko z względu na wiek i liczne osłabienia spowodowane licznymi chorobami jest tym bardziej podatne na ewentualne zarażenie się takim wirusem ????., czy aby jest to odpowiedni czas na takie spotkania ?. Seniorka inaczej myśląca - bardziej odpowiedzialna na te panujące czasy!.

avatar
~Aby...Aby...
02.03.2020 16:26

Czy aby... aby... przy takim zagrożeniu szalejącego WIRUSA jest wskazane organizowanie tego typu spotkań i to pań w tym wieku ?. Jak wiadomo mamy go już tuż...tuż za granicami, a to w Niemczech gdzie minister nie podaje ręki p. Merkel, a to w Czechach .... . Radzę się wysoce nad tym zastanowić, bądź zabezpieczyć w MASECZKI i ŚRODKI ODKAŻAJĄCE .... przezorna.

avatar
~do do p seniorki
02.03.2020 22:04

Znam p Ulę bardzo dobrze. Gdzie to zapatrzenie w siebie? Jest miła i bardzo normalna. Ot pleciesz aby pleść.

avatar
~DO(do do p seniorki)
03.03.2020 08:58

Po pierwsze TO błędne i lekceważące jest odniesienie się twoje do wpisu Pani Forumowicz (- DO p. Seniorka-), skupiłeś się na czymś co jest najmniej w tym wszystkim istotne, a jeśli jest to jest w pełni uzasadnione, a nie widzisz ZASADNICZEGO PROBLEMU, o którym mówi i pisze Pani "Seniorka" i nie tylko Ona !!!!. Zagrożenie jakie niesie wirus ( koronawirus) dla wszystkich nie tylko tych co ty i ta pani w której imieniu występujesz to JUŻ nie widzicie !!!!. Nawet Sejm w dniu wczorajszym zebrał się w tej sprawie i ogłosił Ustawę w ochronie naszego zdrowia i życia, a ty z tą panią widzicie tylko swoje widzi mi się i swój czubek nosa !!!!. To jest u was normalne ???. Lubić to wy się możecie prywatnie i jak wolicie, ale nie narażajcie na wirusa niewinnych i nieświadomych w tym temacie innych osób !!!.( Wg kandydata z pisu Olej staniał ......... może się tym zainteresujecie ?).

avatar
~odpowiedź
03.03.2020 11:55

skoro jest tak mało ważne, to dlaczego włożyłeś to zdanie, apelując o ważnych zdrowotnych sprawach? Rozumiem, by przygadać, nawet jak ktoś robi coś dobrego.

avatar
~A jednak.... !
04.03.2020 10:00

A jednak!!!, forumowicz wiedział co pisze i zwraca uwagę na zagrożenie jakie może wystąpić dla Tych Pań przy organizowaniu tego typu imprezy biorąc pod uwagę ostatnią informację o ujawnieniu zagrożenia w naszym województwie koronawirusem !!!!. Dziwi tylko, że osoby, które próbują zwracać uwagę na tego typu zagrożenia są ignorowane przez innych "krótkowzrocznych" forumowiczów np. jak ta pani i jej podobne seniorki narażając zdrowie innych pań . Lepiej dmuchać na zimne niż dać się zarazić tak groźnym WIRUSEM. Zdrówka dla przezornych w tym temacie !.

avatar
~były radny
04.03.2020 12:12

Prześledziłem ogłoszenia o imprezach z okazji Dnia Kobiet w naszym regionie - żadne nie zostały odwołane. Odbędą się w Sławie, Lesznie, Wschowie, Miejskiej Górce. Więc po co te uwagi do p. Uli?

avatar
~DO-były radne-
04.03.2020 16:50

Do- były radny- I całe szczęście, że już były radny, bowiem z takim myśleniem nie dziwota, iż nie został ponownie radnym. Nie wiem w jakim celu ma służyć ten bezmyślny wpis?, czy totalne zlekceważenie powstałego realnego zagrożenia?, czy wybielenie swojej koleżanki "Uli" ?. Tak czytając ciebie człowiek się zastanawia, skąd tacy się biorą w naszym środowisku?, czy czasami Pan Bóg nie pozbawił cię tego czegoś co służy do myślenia ??????. Jeśli się chcesz sami i swoją rodzinę zarażać to twoja sprawa, ale nie lekceważ cudzego zdrowia i życia !!!!!.

avatar
~Bardzo, co...?
05.03.2020 09:53

I co z tym ..."Bardzo serdecznie dziękuję ........." ?, wobec apelu Wojewody Lubuskiego co do ograniczenia zbiorowych spotkań ...? - Koronawirus w naszym województwie !!!!!. Czy nadal są wolne miejsca p. U ....?,#.pl

avatar
~A< jednak !
06.03.2020 08:06

Tylu fałszywych obrońców .... a tu proszę, doszło jednak do zmiany terminu tego spotkania !. Szkoda, że zabrakło konkretnego w tym temacie wyjaśnienia !.

avatar
~P. - b.radny
06.03.2020 08:10

Wypadało, by teraz przeprosić !. Tak nakazuje ludzka uczciwość - podobnie i inni forumowicze co to tak gorliwie na tym forum krytykowali tych co ostrzegali przed Wirusem (19).

avatar
~PRZEZORNOŚĆ !!!!
06.03.2020 09:43

A jednak forumowicze, którzy wykazali się ostrożnością i przezornością co do terminu organizowania tej imprezy i ostrzegali nasze Panie przed zagrożeniem jakie płynie dla Nich ze strony tego koronawirusa mieli RACJĘ !!!. Uważam, że należą się im PRZEPROSINY, bowiem nie do końca jest jeszcze widome jak dalej potoczą się zagrożenia w naszym województwie z racji ujawnienia tego WIRUSA ?. Tych co krytykowali na tym forum forumowiczów "przezornych" jak widać poniosła Ułańska Fantazja i chęć wspólnej zabawy nie bacząc na zagrożenia jakie niesie koronawirus dla naszych Pań - babć, matek, córek ...... !!!. Czekam - jako kobieta - na przeprosiny !. Jednocześnie zwracam uwagę, że lepiej byłoby w ramach tej IMPREZY wystąpić globalnie z APELEM do kandydata DUDY pisu na prezydenta o NIE PODPISYWANIE Ustawy ( jakże haniebnej) z dotacja 2 miliardów dla rządowej telewizji !!!!!, z przekazaniem tych pieniędzy NA WALKĘ z RAKIEM i WALKĘ z KORONAWIRUSEM !!!!!. BOWIEM, te działania są jedną wielką beczką bez dna ...... potrzeb !!!!!!. Z góry dziękuję !!!!!

avatar
~Jan Kotwicki
07.03.2020 09:43

Dajcie spokój tym nieszczęsnym niewiastom! Nie po to wywalczono demokracje i wolność by teraz dokuczać tym którzy chcą z tego skorzystać. Dopuki nie ganiają na naguska po naszej lubuskiej ziemi, niech robia co chcą. Co zaś do koronowirusa to uważam że owe panie sa wyjątkowo dobrze uodpornione. Zainfekowanie lewackim bakcylem stanowi wystarczająco skuteczną barierą przed światowej rangi wirusami i żadna gorsza zaraza już ich nie ruszy!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl