Szkolne Koło Teatralne z Gimnazjum nr 2 zaprasza na spektakl

Piątek, 17 marca 2017 o 10:23, aktualizacja Poniedziałek, 20 marca 2017 o 11:13, autor: 0 992
Szkolne Koło Teatralne z Gimnazjum nr 2 zaprasza na spektakl

Szkolne Koło Teatralne działające przy Gimnazjum nr 2 we Wschowie zaprasza wszystkich mieszkańców na spektakl pod tytułem ,,Igraszki miłości i losu" na podstawie komedii Pierre Marivaux. Spektakl odbędzie się 22 marca (środa) o godzinie 17:00 w sali widowiskowej Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie.

To już czwarty spektakl przygotowany przez Szkolne Koło Teatralne, kierowane przez nauczycieli Gimnazjum nr 2 - Edytę Rycerz-Kaczor i Romana Rokickiego.

- W spektaklu wezmą udział uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich - mówi Roman Rokicki jeden z opiekunów koła teatralnego - prace nad spektaklem trwały od października 2016 roku. 22 marca zapraszamy wszystkich do sali widowiskowej, aby zobaczyć efekty naszej pracy.

,,Igraszki miłości i losu" w wykonaniu uczniów Gimnazjum nr 2 będzie można zobaczyć w środę (22 marca) o godzinie 17:00 w sali widowiskowej CKiR.

(rak)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

nazwaPsi park, muzyczny plac zabaw a może tuba?
18.10.20172 78
Mieszkańcy Wschowy decydują o tym jakie projekty zostaną zrealizowane w ramach kolejnej edycji Wschowskiego Budżetu Obywatelskiego.  Oto trzy z propozycji na, które mogą Państwo odda...
nazwa
nazwa
Rodzaje umów o pracę
18.10.20170 27

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl