Sonda: Znając mężczyzn, to bez kobiet by sobie nie poradzili

Środa, 08 marca 2017 o 16:41, aktualizacja Poniedziałek, 13 marca 2017 o 16:33, autor: 9 3608
Sonda: Znając mężczyzn, to bez kobiet by sobie nie poradzili
Jeszcze raz składając najlepsze życzenia wszystkimi Paniom pytamy mieszkańców Sławy o to dlaczego warto doceniać kobiety. Pytamy dlaczego warto, bo że warto to sprawa oczywista. Sprawdzamy również, czy to prawda, że w potrzebie nawet diabeł posyła kobiety, by załatwiły jego sprawy.

Komentarze (9)

avatar
~Adaś
08.03.2017 17:20

Redakcjo Zw , .... naprawdę WSTYD, dopiero o 17h ktoś z Was dostrzegł , że dzisiaj należałoby napisał na temat DNIA KOBIET ! Pana "rk" było stać na umieszczenie aż dwóch zdań , nadspodziewanie dużo, bez obrazy ale tym razem dla mnie nie odrobicie tego przez cały rok. Czy któryś z Was słyszał co o Was dzisiaj mówią kobiety ? Wolałby bez "majtek" przejść ulicami aniżeli tak podejść do sprawy, ..... o 17h to można już tylko położyć "go " ........ pod topór . Panie Rafale , p. Aleksandrze , tylko stan wyższej konieczności może Was wytłumaczyć, ja jako mężczyzna robiłem co mogłem (w firmie), Wy mieliście zrobić coś dla innych kobiet , podobnie jak w ubiegłych latach , z konkursem i wesołymi gadżetami ........ naprawdę, chyba Wam dzisiaj obcięło . Panie, przepraszam, ...... młodzi jeszcze są , za rok się pokarzemy lepiej, na dzisiaj całuska . Adaś

avatar
~kobieta
08.03.2017 19:02

No widać wyższą konieczność, bo p. Rafał i p. Aleksander specjalnie dla kobiet pracowali dzisiaj w Sławie. Rozgrzeszam panów z zw, bo Sława to piękne miasto a i wypowiedzi na temat kobiet można usłyszeć tylko w Sławie. Brawo i dziękuję za tyle dobrych słów jakie usłyszałam w sondzie.

avatar
~Jan Kotwick
08.03.2017 20:13

Nie ulega najmniejszej wątpliwości że kobieta jest najlepszym przyjacielem człowieka!

avatar
~do Jan Kotwick
08.03.2017 22:15

Przegiął Pan, i to bardzo.

avatar
~Pomniejszy
09.03.2017 01:51

Czy warto doceniać kobiety? Ba! Trzeba! Tak mało ich w dzisiejszych czasach...

avatar
~Michał
09.03.2017 07:43

Adaś, nie przesadzaj, napisali w Dzień Kobiet? Napisali! Napisali o proteście? No nie, bo na terenie powiatu żadnego nie było! A zw to niby ma w ustawie gdzieś napisanie żeby co święto upominki rozdawać?

avatar
~Adaś
09.03.2017 09:11

Ad. Michał - Panie Michale , .... kawka z ciasteczkiem kobietom lepiej smakuje ...... niech Pan trochę pomyśli o tych "upominkach" inaczej ? Adaś

avatar
~Mężczyzna
09.03.2017 09:37

Kiedy sobie myślę czego bym chciał na Dzień Mężczyzn mam taką długą listę. Ale w sumie to sprowadza się do jednego. Chciałbym, żeby mężczyźni mogli żyć bez lęku. Bez lęku, że jeśli sobie kogoś nie znajdą to będą oceniani jako gorsi. Bez lęku, że ich płaca będzie taka sama - mimo, że mają o wiele więcej godzin i lat przepracowanych od koleżanek. Bez lęku, że zostaną pominięci przy awansie tylko dlatego, że zostaną oddelegowani do ciężkiej, fizycznej pracy. Bez lęku, że lekarz i rodzina zignorują depresję i myśli samobójcze. Bez lęku, że politycy będą handlować ich zdrowiem i życiem każąc pracować dłużej od koleżanek mimo krótszej średniej życia. Bez lęku, że mijana grupa facetów na ulicy zacznie mnie zaczepiać, a dziewczynę zostawią. Bez lęku, że ta miła dziewczyna z którą się spotykam na randce nie zrozumie, że nie znaczy nie i będzie oczekiwać postawienia jej drinka/kolacji/taxi, a gdy odmówię stosunku zostanę obśmiany od impotentów i gejów. Bez lęku, że któregoś dnia okaże się, że żona odchodzi i weźmie ze sobą dzieci. Bez lęku, że nie dożyję emerytury, bo zginę w wypadku w pracy. Bez lęku, że usłyszę, że jestem za mało męski. Bez lęku, że materiał garnituru i model samochodu będzie podstawą do oceny mnie jako pracownika. Bez lęku, że jeśli nie sprostam wymaganiom stawianym męskiej zaradności i inteligencji, to będę mniej wart. Bez lęku, że po przekroczeniu 40 ryzyko nagłej śmierci wzrasta geometrycznie z każdym rokiem. Bez lęku, że stawiając na pracę zostanę opuszczony przez żonę. Bez lęku że stawiając na rodzinę zostanę pantoflem i niedorajdą. Bez lęku, że staną się ofiarą przemocy w domu, a nikt mi nie uwierzy, a nawet mnie wyśmieje. Bez lęku, że popełniając to samo przestępstwo zostanę skazany na wyższą karę niż kobieta, w więzieniu prawdopodobnie zostanę poniżony i zgwałcony, a po wyjsciu już nigdy nie zobaczę swojej rodziny. Życie ogólnie rzecz biorąc jest dość straszne samo w sobie. Ten dodatkowy lęk noszony codziennie to czasem ciężar o którym można zapomnieć. Przecież zawsze tam był. Ale pomyślcie o ile dalej i lżej szłoby się nam bez tego lęku. Gdzie mogłybyście dojść. Gdzie moglibyśmy dojść. Jako całe społeczeństwo. Może żeby dotknąć gwiazd nie potrzeba nam nowej technologii. Tylko więcej mężczyzn żyjących bez lęku. Czego i sobie i wam życzę.

avatar
~Adaś
09.03.2017 11:08

Ad. Mężczyzna - Co Ty p. Kolego z siebie zrobiłeś .....? dlaczego nie napisałeś, że po pracy jak siadasz w fotelu żona podgrzewa Ci w duchówce kapcie ? dam Ci radę , na weekend jedż na ryby lub napij się dobrej wódki ........ pomoże. Zepsułeś mi dzisiaj humor, .... (...)