TworzymyGłos Regionu

Policja poszukuje złodzieja perfum

Czwartek, 21 grudnia 2017 o 09:36, aktualizacja Niedziela, 24 grudnia 2017 o 10:44, autor: 1 2661
Policja poszukuje złodzieja perfum

Wschowscy policjanci poszukują przedstawionego na załączonych zdjęciach z zapisu monitoringu mężczyznę, który 8 grudnia br. wykorzystując nieuwagę personelu jednej ze wschowskich drogerii, opuścił sklep z flakonami perfum, za które nie zapłacił. Każda nawet najmniejsza informacja może pomóc w jego identyfikacji i zatrzymaniu.

Do zdarzenia z udziałem przedstawionego mężczyzny doszło 8 grudnia br. w jednej z drogerii przy ulicy Westerplatte we Wschowie.

Młody mężczyzna zainteresowany był wystawionymi na półkach perfumami. Po upływie kilku minut opuścił dział perfum, a następnie sklep nie płacąc za trzy flakony perfum, na łączną kwotę 680 złotych.

Wizytę w sklepie, zachowanie mężczyzny zarejestrował monitoring. Ktokolwiek go rozpoznaje proszony jest o kontakt z prowadzącym sprawę:

asp. szt. Wojciechem Wycichowskim pod numerem telefonu 65 540 82 56, bądź z dyżurnym wschowskiej Policji pod nr 65 540 82 11.

opr. podkom. Maja Piwowarska

KPP Wschowa

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~sapek
22.12.2017 22:06

ciekawe ile plaac za informacje hhe

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl