Korona remisuje u siebie z Alfą

Sobota, 20 kwietnia 2013 o 19:57, autor: 17

Korona Wschowa na własnym boisku zremisowała z ósmą drużyną tabeli Alfą Jaromirowice 1:1. Do przerwy prowadzili goście, ale zawodnicy Korony nie odpuszczali i pod koniec meczu doprowadzili do wyrównania

Wynik meczu był przez 90 minut sprawą otwartą. Żadna z drużyn przez większość czasu nie wypracowała sobie takiej przewagi, by móc spokojnie czekać zakończenia meczu. Gospodarze atakowali, prowadzili grę, ale piłkarze Jaromirowic odpowiadali groźnymi kontratakami. Po jednej z takich akcji w pierwszej połowie, gospodarze stracili piłkę w środku boiska i po szybkiej akcji Alfa Jaromirowice wyszła na prowadzenie. Druga połowa przebiegała podobnie. Sytuacja na boisku zmieniła się, kiedy piłkarz gości otrzymał drugą żółtą kartkę i w konsekwencji opuścił boisko. Od tej pory drużyna przyjezdnych - mówi Rafał Kulczykowski trener Korony Wschowa - broniła się na swojej szesnastce, a nam udało się wyrównać. Do końca meczu gra nie uległa zmianie. I obie drużyny zeszły z boiska, dzieląc się punktami. Następny mecz nasi piłkarze zagrają na wyjeździe z liderem tabeli Syreną Zbąszynek. Bardzo ciężki mecz - mówi trener - ale z drugiej strony mamy najmłodszy skład w lidze. Jestem pewien tego, że chłopaki się nie przestraszą i zagrają dobre spotkanie. Ten remis nas nie zadowala - dodaje Kulczykowski - musimy wygrywać na własnym boisku jeżeli chcemy się utrzymać w okręgówce. Może u lidera postaramy się o niespodziankę. (rak) [nggallery id=774]