Kibice relacjonują: Tornado Ciosaniec - Avia Siedlnica 2:2

Poniedziałek, 22 kwietnia 2013 o 09:17, autor: 0

Avia Siedlnica grała w sobotę (20 kwietnia) na wyjeździe z Tornado Ciosaniec. Mecz zakończył się remisem 2:2

W pierwszej połowie mecz był bardzo wyrównany. Po jednej z akcji piłkę ręką zagrywa jeden z gospodarzy w polu karnym, ale niestety Jakub Kurosz nie wykorzystuje karnego. Pod koniec I połowy gospodarze strzelają bramkę z kontry. Po zmianie stron Avia przejęła inicjatywę i w efekcie Daniel Faliszewski doprowadza do remisu a po 5 minutach Dawid Kaźmierczak podwyższa wynik na 1:2. W końcówce gospodarze strzelają bramkę ze stałego fragmentu gry i takim wynikiem kończy się mecz. Następny mecz Avia rozgrywa u siebie w niedzielę z Ikarem Krzepielów. (fas/foto: archiwum)