Zaszachował wszystkich. Sprawdź kto wygrał

Wtorek, 21 lutego 2012 o 16:15, autor: 3

21 lutego w Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie zakończył się dwudniowy turniej w szachach – VI mistrzostwa juniorów klubu Hetman Wschowa. Zwyciężył Eryk Szepe

Wczoraj wydawało się, że prym będą wieść faworyci. Jednak ani Arek Klonowski, który jest ubiegłorocznym mistrzem ani Piotrek Zarubajko, inny z faworytów, nie zdołali pokonać Eryka Szepe. W rozgrywkach wzięło 16 zawodników. Dziś rozegrano ostatnie i decydujące zarazem rundy. Zwycięzca 8 razy wygrał i raz zremisował, zachowując czyste konto, co dało wygraną w zawodach. Eryk Szepe po raz ostatni został mistrzem juniorów klubu Hetman Wschowa, ponieważ w przyszłym roku będzie startował już w kategorii seniorów.