TworzymyGłos Regionu

reklama

Zakończył się projekt pn. „My też byliśmy mali” (ZDJĘCIA)

Piątek, 28 października 2022 o 09:06, autor: 0
Zakończył się projekt pn. „My też byliśmy mali” (ZDJĘCIA)

Stowarzyszenie na Rzecz Aktywizacji Wsi „Przy Szkole” z Łysin zakończyło realizację projektu „My Też Byliśmy Mali!” współfinansowanego przez Burmistrza Miasta i Gminy Wschowa Konrada Antkowiaka w ramach otwartego konkursu ofert dla organizacji pozarządowych w 2022 roku.

Podczas poniedziałkowego spotkania (24 października) seniorki wraz z wnukami przypomniały zasady zdrowego żywienia. Gdy zapoznały się z piramidą zdrowia, przystąpiły do ćwiczeń fizycznych, które są podstawą naszego zdrowia. Dzieci wykonały piękne papierowe dynie i uśmiechnięte bałwanki (żeby zima była łagodna), a babcie osiedle „piernikowych domków” z papieru.

Oczywiście nie zabrakło nagród i słodkiego poczęstunku. Na koniec wręczono pamiątkowe dyplomy oraz piękny plan miasta z opisem zabytków. W spotkaniu udział wzięła Pani Marta Szeroka- Pełnomocnik ds. seniorów.

Plan miasta był nam bardzo pomocny, ponieważ w środę (26 października) seniorki zwiedzały Wschowę... nocą, było to nasze ostatnie spotkanie. Oglądaliśmy zabytki w oprawie świateł. Ciekawe przeżycie. Miłą niespodzianką było spotkanie ze strażnikami Straży Miejskiej, którzy wręczyli seniorkom opaski odblaskowe, aby zwiększały ich bezpieczeństwo na drodze.

(Stowarzyszenie „Przy Szkole” w Łysinach)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl