TworzymyGłos Regionu

Zabawa Andrzejkowa przeniesiona na większą salę. Są jeszcze bilety!

Dni Seniora we Wschowie (ZAPOWIEDŹ)

Środa, 23 listopada 2022 o 20:01, aktualizacja Środa, 23 listopada 2022 o 20:14, autor: 10 1921
Zabawa Andrzejkowa przeniesiona na większą salę. Są jeszcze bilety!

Burmistrz Miasta i Gminy Wschowa Konrad Antkowiak wraz z pełnomocnik ds. seniorów Martą Szeroką zapraszają na Dni Seniora we Wschowie, które odbędą się w dniach 24-26 listopada. Atrakcji nie zabraknie.

W planach:

  • Występy lokalnych zespołów i artystów – zespół Sedno, chór Kantylena i Kacper Kozyra, Grzegorz Kalicinski, Joanna Pawłowska
  • Panele dyskusyjne z gościnnym udziałem przedstawicieli ZUS, PCPR, POLICJI, jednostek opieki zdrowotnej i lokalnych banków;
  • Darmowy koncert Andrzeja Rosiewicza pełen przebojów dla chłopców radarowców oraz dziewczyn pełnych witamin
    Zabawa na 100 par, czyli BAL ANDRZEJKOWY.

Organizatorzy zapewniają darmowy transport na sobotni koncert dla seniorów z sołectw. Zapisy pod nr. tel. 65 540 86 48

Szczegóły na plakacie.

Uwaga!

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem Balem Andrzejkowym impreza została przeniesiona do sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 1 we Wschowie. Do odbioru w Biurze Obsługi Interesanta jest jeszcze ok. 50 wejściówek!

(Burmistrz MiG Wschowa Konrad Antkowiak)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

avatar

avatar
~FWS
09.11.2022 10:26

Cała kadencja to tylko dbanie o seniorów i ich głosy..

avatar
~@.>FWS
09.11.2022 12:36

Czy ty człowieku masz problem sam z sobą?. Ty się lepiej przyjrzyj kadencji w powiecie + !!!. Od ustawki do ustawki w gronie promowania samych swoich, to jest dopiero obciach !. A teraz to połączenie obchodów 11.11. gminnych Szlichtyngowa z powiatowymi by mogli brylować sami swoi !!!!!. Tobie jak zwykle wylewa się to co ci ślina na język przyniesie bez udziału części myślowej .......!!!!!.

avatar
~Urszula Chudak
09.11.2022 10:36

Proponuję zaplanowane w/w wydarzenia wzbogacić. Pamiętacie Państwo o mojej propozycji złożonej podczas inauguracji roku akademickiego UTW? Przypomnę - chodzi o wyjazd na darmowe podstawowe badania w "Kiosku profilaktycznym" zielonogórskiego NFZ-u. Dodatkowo są [w każdy pierwszy piątek miesiąca] dyżury farmaceutów, którzy doradzą w sprawie przyjmowanych leków. Skontaktowałam się - sprawa aktualna - przyjmą grupę wschowskich seniorów. Potrzebne są tylko środki na wynajem przewoźnika... Oj, jak bardzo by się przydał sponsor!

avatar
~Emerytka
09.11.2022 12:37

Ula ,ja wiem ,że Ty chcesz dobrze ,ale uwierz ,każdy z nas ,aktywnych emerytów ma swojego lekarza ,ma dostęp do podstawowych ,darmowych badań profilaktycznych.Chyba ,że masz na myśli badania rezonansem ,tomograf ,gastroskopię ,USG .Tego nie da się zrobić w jeden dzień ,bo przed takimi badaniami trzeba wykonać inne ,ważne badania .Może OPS wskaże Ci osoby potrzebujące wyjazdu na podstawowe badania ?A o programie na dzień seniora powiem tak ,żeby nikogo nie urazić ......proponowana rozrywka nie interesuje mnie ,jest typową zapchajdziurą albo rzuceniem ....a macie i cieszcie się .

avatar
~RoSSA
09.11.2022 17:14

Ten punkt z Rosiewiczem to największa plama tego programu - rozrywka z nim to jak halloween !!!. Całość i POMYSŁ SUPER IMPREZA - Brawo !!!!!!!.

avatar
~Urszula Chudak
09.11.2022 18:47

do "emerytki" - niestety, nie zgadzam się z Twoją opinią. Wpisz w wyszukiwarkę internetową hasło "kiosk profilaktyczny" i zobaczysz na czym to polega. Proszę odezwij się na uchudak@o2.pl a przekażę Ci dzisiejszego meila - jakie piękne wydarzenie nam NFZ nam proponuje na 13 stycznia z okazji Dnia Babci i Dziadka - badania, wykłady, poczęstunek. Wszystko nieodpłatnie. Nie ukrywam, iż jest to pokłosie moich wyjazdów do Zielonej Góry. W dalszym ciągu uważasz, że nie warto jechać? Dla mnie wartość stanowi nawet mile spędzony czas w miłym towarzystwie. Bo jestem pewna, że tylko tacy seniorzy pojadą. Co do programu Dni Seniora - myślę, że już uraziłaś. Jest on całkiem sympatyczny, Andrzej Rosiewicz jeszcze w formie, lokalni artyści również, ileś ludzi i środków zaangażowane. Więc nazywanie tego zapchaj dziurą, jest co najmniej nieeleganckie.

avatar
~Emerytka do Uli
10.11.2022 11:01

Nie spodziewałam się innej odpowiedzi ,ale uwierz ( jeżeli potrafisz wierzyć innym ) ten kiosk profilaktyczny to działanie ....dla działania .Mierzenie wzrostu i masy ciała może odbyć się we własnej łazience a pomiar ciśnienia w najbliższej przychodni .Jedynym plusem tych,,badań" to mile spędzony czas ,wspólna przejażdżka ,kawka .Co do programu zdania nie zmienię.Lokalnych wykonawców widziałam i słyszałam niemal na wszystkich wydarzeniach ( Kacpra na YT).Rosiewicz ,no cóż ....jak się komuś podobał i dalej jest jego fanem niech ogląda .Nie moja bajka .Miłego świętowania życzę .

avatar
~Urszula Chudak
10.11.2022 13:08

We własnej łazience nie sprawdzę np. składu ciała czyli poziomu tkanki tłuszczowej, mięśniowej oraz zawartości wody w organiźmie. We własnej łazience wyników nie zinterpretuje mi komputer ani profesjonalista - w "kiosku" już tak. A złe parametry wyżej wymienionych pomiarów, są przyczyną wielu chorób cywilizacyjnych. Zastanawiam się czemu tak jest, że próby zrobienia czegoś dla innych, tak często spotykają się z krytycznymi komentarzami? I to najczęściej przez osoby nic nie robiące w przestrzeni publicznej! Ps. Za życzenia dobrej zabawy dziękuję, bo mam zamiar aktywnie uczestniczyć w obchodach Dni Seniora. Tak jak i w patriotycznych wydarzeniach w nadchodzącym weekendzie. Czego Emerytce i Państwu serdecznie życzę.

avatar
~Do Uli
10.11.2022 16:53

Jak się ma 60,70 ,80 kat i chodzi do lekarza ( a tak jest z nami seniorami ) ,to każdy już w tym wieku wie ile ma tknki tłuszczowej ,czy ma nadwagę ,czy jeszcze ma mięśnie .Do takiej diagnozy niepotrzebne są wyjazdy .

avatar
~Adaś
14.11.2022 11:34

Ad. "U.Ch." - forumowiczu...., do Pani uwagi - cyt. " Zastanawiam się czemu tak jest, że próby zrobienia czegoś dla innych, tak często spotykają się z krytycznymi komentarzami? " Tak jakby Pani już zapomniała, wyrzuciła z serca "regułę" forumowiczów tego portalu..... tu się takich jak Pani ( też mnie ) nawet nie "czyta" , o zrozumieniu nie ma mowy, tylko dojada i potępia za inny stan oglądalności tego "podwórka". Pani otwartość, liberalizm czy przychylność do wszelkich inicjatyw oddolnych jest dla takich jak ja bardzo akceptowalna, inni natomiast widzą w Pani konkurencję i osobę interesowną dla swojego, planowanego celu ? Mnie się wydaje, że jeśli wyraża Pani ( każdy inny) dużą aktywność społeczną winno być uważane to za impuls dodany a niestety tak nie jest. W dużej mierze za tym, tak twierdzę, stoją kobiety. Często to te, które np. na Kongresie podają Pani dłoń z faryzeuszowskim pozdrowieniem lub te, co to wulgarność mają w swym krwioobiegu . Prawda dręczy i boli ....... zaraz ruszą do pióra i do gardła nasze Panie, a my Was tak kochamy, pozdrawiam . Adaś

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

OGŁOSZENIA

dodaj ogłoszenie

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl