TworzymyGłos Regionu

reklama

X Wschowski Kongres Kobiet (ZAPOWIEDŹ)

Piątek, 16 września 2022 o 09:42, aktualizacja Piątek, 16 września 2022 o 10:22, autor: 13
X Wschowski Kongres Kobiet (ZAPOWIEDŹ)

Już 17 września (sobota) odbędzie się X Wschowski Kongres Kobiet pn. "Życie jest zbyt krótkie, by się nim nie cieszyć" pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Lubuskiego Pani Elżbiety Anny Polak. Wydarzenie odbędzie się w sali widowiskowej CKiR we Wschowie (ul. Niepodległości 1). Wstęp wolny.

W programie wiele atrakcji -  m.in. prelekcje, recital i wystawa fotograficzna. Szczegóły na plakacie. 

 Tak było przed rokiem:

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

avatar

avatar
~ciekawska
06.09.2022 17:44

A czy będzie zaproszona pani poszkodowana z gorzowskiego WORD. Jest taka głośna afera typu "praca za seks" w gorzowskim WORDzie. Idealny temat dla obrońców praw kobiet. Czy pani Cudak , coś zrobi w tym temacie, czy jednak woli nie kąsać ręki która karmi( marszałek POlak).

avatar
~KOLEJNY KONGRES dla KONGRESU &...
06.09.2022 18:10

Kolejny Kongres Kobiet, a la pogaduszki - przegadany, przegadany w całości na tematy, które są poruszane i nurtują kobiety nie tylko we Wschowie, w Polsce ale w Całym Świecie od czasów, powiedzmy w skrócie od czasów Średniowiecznych, a nawet wcześnie !!!!!, bowiem te same tematy jak mantra wracaja na forum takich kongresów jak , cytat """ czy prawo mnie, kobietę, żonę, matkę chroni ......", czy """" Wspólczesne zagrożenie dla kobiet i rodziny to uzależnienie - alkohol, internet """" - Ile można wałkować ciągle te same tematy,????, a jak świat pokazuje ten daleki i ten bliski z ulic naszego kraju KOBIETY nawet nie są w stanie być chronione przez obecne prawo protestują legalnie na ulicach - jak widzieliśmy były bite i gazowane przez stróżów prawa tej władzy !. I co Wam panie pozostaje po takich Kongresach jak ta Wasza Obecna Władza, którą Wy rownież w większości wybierałyście WaS Nie trawi ?????. Po co wam ciagle to włakowanie tych samych tematow od setek lat ?. Co do zagrożęń ( alkohol, internet) , a co Wy, jak o sobie piszecie Kobiety, żony, matki powiecie o narkomanii, patologi w rodzinie, braku opieki rodzuicielskiej nad dziećmi, nadużywanie przemocy rodzic - dziecko , itd. Czego o tej patologi i zagrożeniach miliczycie tylko stosujecie sobie wybiurcze tematy ????. Władza Was nie chroni, a Wy ciagle wracacie do tzw. przegadanych KONGRESÓW !!!!!!!. Macie swoje reperzentantki w tym rządzie, w tym parlamencie i co CIĄGLE JESTEŚCIE BEZSILNE w starciu z ta władzą ---- kochacie tylko sie "kongresować" !!!!. ZERO CZYNÓW !!!!!!!

avatar
~Olaf
06.09.2022 21:36

Nikt nie bił kobiet na strajkach. To nie były kobiety tylko wulgarne gowniary

avatar
~Wschowianin
07.09.2022 08:27

Trudno powiedzieć w tych czasach że Kobieta jest kobietą ? . Na tych wszystkich marszach jak słyszę od małolatów .Wy.....!!!!. To żal mi że te przyszłe kobiety będą wychowywać kiedyś swoje dzieci . Agresja , wulgaryzm , pijaństwo . To jest współczesna Women ????. Jak facet jest agresywny To cham i degenerat .Jak kobieta To co ? Ma być bezkarna bo to kobieta ? . Organizatorki zostały potraktowane gazem za swoją arogancję i chamstwo a wolały by pałąk po.plecach ? . Zmądrzejmy trochę .Zrobić zadymę , drzeć r... na ulicy To najłatwiej , życie zweryfikuje to kiedyś , i nie tylko kobiety ale i faceci obudzą się z ręką w nocniku .

avatar
~do - "Kolejny kongres dla kongreu..."
07.09.2022 11:05

Nie pij, nie pal, nie narkotyzuj się bo nic nie rozumiesz po co, dla kogo i jaki temu Kongresowi przyświeca cel. A tak na marginesie, zbliżają się wybory więc mogą nasze piękne Panie pogonić obecne towarzystwo polityczne za złożone im "przysługi" ?

avatar
~Gekon
06.09.2022 18:49

Organizatorki zapomniały o Minucie ciszy dla ofiar 17 września 1939r. Ot matki, zony i kochanki... polki.

avatar
~FWS
06.09.2022 21:04

Po co ci wszyscy goście ? Pani Ula sama by to poprowadziła ....

avatar
~*@.+"-Olaf" +
07.09.2022 09:06

To pierwszy CUD we Wschowie !!!!!. Jeszcze nie weszło do szkół nauczanie z tak zwanego "Hitu-Kitu" a tu już mamy pierwszą tego OFIARĘ +/+ !!!!!!. To taki ośmioletni CHWALCA , czytaj KLAKIER ostatnich miesięcy tej władzy !. Jak widać facet sie POZYCJONUJE jak zdymisjonowany Prezes tv ......, a róż ktos go zauważy i awansuje na "przybocznego" jak ci panowie emeryci (M) !!!!!!. Brawo - CUD ponad CUDA Olafa +.

avatar
~emeryt
07.09.2022 09:44

Trafna uwaga Szanowna Pani "ciekawska" - popieram !. Zauważyć należy, że taki Kongres pod kierownictwem pani jest realizowany ciągle - od I do X , w tych samych tematach i klimacie - coś w rodzaju "kalka - wklej" i coraz bardziej przypomina imprezę do "odfajkowania" w statystyce tej organizacji >< zero tematów o obecnych patologiach w środowisku współczesnej kobiety / te odnotowane na kongresie są wałkowane od lat i nic w tym temacie się nie zmienia .../, o przemocy obecnej władzy wobec kobiet, o wykorzystywaniu kobiet w miejscach pracy / jak podany przez Panią przykład/, o narkomani w środowiskach młodych kobiet,,,itd. Najwyraźniej tak realizowane Kongresy są same w sobie dla zadowolenia tylko nielicznej grupy tych kobiet - czyli organizatorek i nic więcej !!!!!. Co zrobic w innych tematach i jak je rozwiążać ZERO !.

avatar
~Urszula Chudak
07.09.2022 12:09

Bardzo wyraźnie piszę swoje nazwisko, więc trochę słabo wypada pańska [przyjmijmy, iż to pomyłka] złośliwa literówka. Ale do rzeczy. Zaspokoję pańską ciekawość - nie, nie będzie o pani z Gorzowa. Wystarczająco temat odmienia przez wszystkie przypadki, największy lubuski dziennik. Już o tym pisałam, ale powtórzę - zostawmy tę sprawę organom do tego powołanym czyli prokuraturze, która ją prowadzi; poczekajmy na rozstrzygnięcia. Podeprę się przykładem dlaczego tak należy. Bardzo niedawno zapadł wyrok uniewinniający żużlowca z Rybnika, przebywającego w lubuskim sanatorium. To tu przez dużo młodszą panią, został posądzony o gwałt. Owszem, do spółkowania doszło, ale za jej wyraźną zgodą. Cztery lata żużlowiec udowadniał w sądach swoją niewinność - bardzo niedawno zapadł wyrok po jego myśli. Wyrok się uprawomocnił. Ale nietrudno się domyślić co przeżył on i jego najbliżsi. I dlatego choćby, nie będziemy na Kongresie o tym mówiły. Jest dzisiaj merytoryczny, bardzo wyważony wywiad w sprawie seks afery i zatrucia Odry wice marszałka Tomczyszyna w w/w medium. Polecam. Przeczytanie go ze zrozumieniem, wiele wyjaśni "ciekawskiej". Zapraszam Panią na Kongres, a przeżyje Pani to co inne, stałe od lat, uczestniczki. "Emeryt" też może przyjść. Do miłego zobaczenia!

avatar
~do "ciekawskiej"
07.09.2022 14:19

Santo subito - aż razi twa durnowatość, a Twoja zawiść jest tylko pochodną braku szacunku do innych kobiet.

avatar
~SANTA M.... !
07.09.2022 18:31

Czy tylko cię na to stać ?, ,,,, parafrazując do _" dociekawskiej" czy aby twoja durnowatość jest tu na miejscu ????> I twoja bezczelnośc do drugiej osoby, a o szacunku już nie wspomnę !!!!!!. Cos w rodzaju taki drugi "Olaf++++!!!!!.

avatar
~wyborca PO
08.09.2022 19:28

Jak już się zmieni władza i do TVP wróci tzw. normalność, to wtedy wszyscy z zachwytem będziemy oglądać redaktorów: Lis, Szczuka, Żakowski, Dobrosz-Oracz, Lewicka. Do roli ekspertów wrócą: Hołdys, Sadurski, Migalski, Szatan Nie mogę się doczekać. Aż zacznę znowu oglądać TVP

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl