Wysokie zwycięstwo. Korona w lidze okręgowej

Poniedziałek, 06 czerwca 2016 o 10:03, autor: 4

Korona Wschowa wygrała z Zorzą Nowe Żabno 10:1 i na kolejkę przed końcem ligi zapewniła sobie awans do ligi okręgowej.

Korona objęła prowadzenie już w 5 minucie. Na listę strzelców wpisał się Marcin Dobrowolski i była to jego 200 bramka w barwach wschowskiej drużyny. Marcin Dobrowolski jeszcze dwukrotnie pokonał bramkarza - w 47 minucie i 81 minucie.

W pierwszej połowie Korona strzeliła 5 bramek, tracąc jedną. Bramki w pierwszych 45 minutach strzelili: Marcin Dobrowolski - 5 min., Jakub Lewicki - 19 i 27 min., Mariusz Brambor - 32 min. oraz Jarosław Suszyński - 36 min.

W drugiej połowie piłkarze Korony ponownie strzelili 5 bramek, nie tracąc ani jednej. Na listę strzelców wpisali się: Marcin Dobrowolski - 47 i 81 min., Michał Szymański - 53 i 60 min. oraz Dominik Chrapusta - 64 min.

Warto dodać, że debiutanckie bramki w lidze seniorskiej strzelili: Michał Szymański i Jakub Lewicki.