TworzymyGłos Regionu

reklama

Wschowa. Trwają ostatnie przygotowania do Twardej Piątki

Sobota, 16 września 2023 o 13:54, aktualizacja Sobota, 16 września 2023 o 14:55, autor: 1
Wschowa. Trwają ostatnie przygotowania do Twardej Piątki

Ważna informacja dla uczestników Biegu Twarda Piątka. Pakiety startowe, które zawierają niezbędne numery, można odebrać już dzisiaj (sobota). Organizatorzy ze Stowarzyszenia Aktywna Wschowa zalecają mieszkańcom Wschowy, aby odebrali swoje pakiety jak najszybciej, aby uniknąć nadmiernych kolejek i stresu w dniu startu.

Harmonogram Odbioru Pakietów

  • Sobota: 18.00 - 20.00
  • Niedziela: 9.00 - 10.30

Biegi startują w niedzielę

Harmonogram Startów

  • Start Biegu Rodzinnego: 10.00
  • Start Biegów Dzieci i Młodzieży: od 10.30
  • Start Biegu Głównego: 12.00

Po zakończeniu biegów odbędzie się ceremonia dekoracji. Dodatkowo, w ramach losowania, uczestnicy będą mieli szansę wygrać rower oraz dodatkowe nagrody.

Zachęta dla kibiców

Organizatorzy serdecznie zachęcają osoby, które nie planują startować, do kibicowania na całej długości trasy. Jak podkreślają, doping i wiara w możliwości biegaczy mogą naprawdę wiele zdziałać.

Patronat i nagroda specjalna

Patronat nad wydarzeniem objął burmistrz Konrad Antkowiak. Najszybszy uczestnik w biegu głównym otrzyma Puchar Burmistrza.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Wschowianin
17.09.2023 12:12

Ten bieg jest super ale chyba tylko dla Burmistrza . Nie zostałem wpuszczony aby dojechać do swojej posesji . Straż miejska mnie nie wpuściła . Panie Burmistrzu dziękuję za więzienie mnie na ulicach Wschowy. Ktoś kto ustala trasę powinien podać się do dymisji . To nie są utrudnienia ?. To jest blokada całego miasta () mać

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl