TworzymyGłos Regionu

reklama

Wschowa. Opuszczone Mitsubishi w płomieniach! (FOTO)

Piątek, 25 sierpnia 2023 o 12:45, aktualizacja Piątek, 25 sierpnia 2023 o 17:20, autor: 6
Wschowa. Opuszczone Mitsubishi w płomieniach! (FOTO)

W niewyjaśnionych okolicznościach, porzucony samochód bez tablic rejestracyjnych, który od dłuższego czasu stał na ul. Kopernika we Wschowie, zaczął się palić. Na miejsce o godzinie 4:45 wezwani zostali strażacy JRG Wschowa oraz lokalna policja. Służby zareagowały natychmiast, jednak sytuacja rodzi wiele pytań.

Akcja strażacka i dochodzenie

Strażacy z JRG Wschowa podjęli natychmiastowe działania, aby opanować sytuację i ugasić pożar. Po przybyciu na miejsce i zabezpieczeniu terenu, przystąpili do gaszenia płonącego pojazdu.

Dochodzenie w tej sprawie prowadzi wschowska policja. Na chwilę obecną, nie są znane przyczyny, dla których pojazd zaczął się palić. Wszystkie okoliczności zdarzenia są badane, a ewentualne ślady i dowody są zabezpieczane w celu późniejszej analizy.

Wątpliwości i pytania

Zdarzenie to rodzi wiele wątpliwości. Zdemolowany samochód stał na ul. Kopernika od dłuższego czasu i nie był używany. Nie jest jasne, co mogło spowodować jego zapalenie. Ponadto pożar wybuchł w godzinach nocnych, co dodatkowo komplikuje sytuację i utrudnia ustalenie przyczyn.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (6)

avatar

avatar
~Ja
25.08.2023 14:40

Zastanawia mnie kiedy i kto zabierze ten samochód

avatar
~Robert
25.08.2023 17:12

Ktoś zgłaszał żeby go usunąć nikt tego nie zrobił to go spalili i już. Akumulator był rozladowany już pewnie bo długo stał więc samozaplon to nie był. Ciekawe czy teraz wrak ktoś zabierze.

avatar
~Jaś
25.08.2023 17:42

Teraz czasz na ulicę Lwią BMW ZIELONE I CLIO SREBNE BO WRAKI STOJĄ i miejsce zajmują

avatar
~misiek
25.08.2023 21:34

W Nowej Wsi pod remizą od jakiegoś czasu stoi Audi bez tablic rejestracyjnych.

avatar
~max
26.08.2023 10:31

chyba w Hetmanicach

avatar
~Ja
26.08.2023 11:39

Jakich doczekaliśmy czasów. Nie tak dawno takie auta ludzie sprowadzali z zagranicy żeby z poloneza lub trabanta przesiąść się do super auta. Teraz podpalają bo nie chce im się na złom oddać.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl