TworzymyGłos Regionu

reklama

UMiG Szlichtyngowa w pełni otwarty

Wtorek, 29 marca 2022 o 09:59, autor: 2
UMiG Szlichtyngowa w pełni otwarty

Uprzejmie informujemy, że z dniem 29.03.2022 r. (wtorek) Urząd Miasta i Gminy Szlichtyngowa wraca do tradycyjnego funkcjonowania i zostaje ponownie w pełni otwarty dla interesantów.

Mieszkańcy, którzy chcą załatwić swoją sprawę mogą udać się bezpośrednio do danego pokoju, do pracownika merytorycznego. W budynku Urzędu nie obowiązuje noszenie maseczek - nie ma obowiązku zakrywania ust i nosa.

Zalecamy załatwianie spraw samodzielnie, bez osób towarzyszących z wyłączeniem przypadków, w których obecność innych osób jest konieczna do załatwienia określonej sprawy. Zalecamy również, aby interesanci po wejściu do budynku  Urzędu  skorzystali z  dozownika z płynem do dezynfekcji rąk.

Jednocześnie w trosce o bezpieczeństwo Mieszkańców w dalszym ciągu zachęcamy do załatwiania spraw urzędowych drogą elektroniczną lub korespondencyjną, z wykorzystaniem usług pocztowych lub poprzez skorzystanie ze skrzynki kontaktowej znajdującej się przy wejściu do budynku Urzędu.

Dziękujemy Państwu za wyrozumiałość i przypominamy, że w tym trudnym dla wszystkich czasie Urząd Miasta i Gminy Szlichtyngowa był stale dostępny dla Mieszkańców, a wszystkie sprawy załatwiane były na bieżąco.

Tekst: Szlichtyngowa.pl

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Zen
29.03.2022 10:24

Dostępny ale z utrudnieniami, DINO było czynne 12 godz. bez jakichkolwiek utrudnień . Chyba, że to inni ludzie i na innych prawach traktowani ? Twierdzę, że urzędnik w tej skali i tej formie jest nam niepotrzebny .

avatar
~Baro
30.03.2022 18:09

No teraz dopiero? OT długo dla nich ten czas zamknięcia trwał. Chyba by tak chcieli stale, to było na rączkę. Inne placówki dawno otwarte a nasi zamknieci na cztery spusty. Dobrze jak nikt na rączki nie patrzy

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl