TworzymyGłos Regionu

reklama

Trwają zapisy na ferie zimowe z CKiR. Co przygotowano dla najmłodszych?

Poniedziałek, 05 lutego 2024 o 17:05, aktualizacja Wtorek, 06 lutego 2024 o 11:11, autor: 0
Trwają zapisy na ferie zimowe z CKiR. Co przygotowano dla najmłodszych?

Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie ogłasza start zapisów na zajęcia w trakcie ferii, przeznaczone dla dzieci w wieku 7-12 lat. To wyjątkowa propozycja dla najmłodszych, by aktywnie i kreatywnie spędzić czas zimowego odpoczynku.

Ferie we Wschowie. Zimowe atrakcje dla najmłodszych

Podczas dwutygodniowego cyklu ferii, zajęcia będą odbywać się w poniedziałki, środy i czwartki, w godzinach od 9:00 do 14:00. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, w tym warsztaty sztuki krzyżowej, gry i zabawy integracyjne, wizytę na lodowisku, warsztaty kreatywne oraz turniej w kręgle. Dodatkowo uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w seansie kinowym, zaangażować się w rozmaite aktywności sportowe oraz gry na świeżym powietrzu.

"To tylko niektóre z atrakcji, które przygotowaliśmy, abyście mogli spędzić ferie pełne zabawy, kreatywności i radości!" - zapewniają organizatorzy.

CKiR we Wschowie zapewnia, że wszystkie zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów, co gwarantuje nie tylko świetną zabawę, ale także bezpieczeństwo uczestników.

Jak się zapisać?

Rodzice zainteresowani zapisaniem swoich pociech na zajęcia mogą to zrobić, kontaktując się z sekretariatem CKiR pod numerem telefonu 65 540 23 36, w godzinach od 7:30 do 15:00. Liczba miejsc jest ograniczona.

Aktualizacja: Jak informuje Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie na zajęcia zapisała się już maksymalna ilość osób.

Źródło: CKiR

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl