TworzymyGłos Regionu

Szlichtyngowa w partnerstwie gmin - Lubuska 9

Niedziela, 08 stycznia 2023 o 14:22, aktualizacja Czwartek, 09 lutego 2023 o 09:43, autor: 2 199
Szlichtyngowa w partnerstwie gmin - Lubuska 9

Gmina Szlichtyngowa przedstawia formularz zgłaszania propozycji projektów strategii terytorialnej Partnerstwa Gmin Lubuska 9. 

Jest to narzędzie, za pomocą którego mieszkańcy, przedsiębiorcy, organizacje społeczne, instytucje publiczne i samorządy lokalne mogą przekazać wstępne propozycje działań, jakie chcieliby zrealizować w nadchodzących latach w ramach współpracy partnerskiej swoich samorządów.

Partnerstwo Gmin Lubuska 9 – roboczy formularz zgłoszenia projektu strategicznego 

Diagnoza obszaru Partnerstwa „Lubuska 9"

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~POKRĘTNE,,,
08.02.2023 17:19

Partnerstwo dla partnerstwa +; jak to jest mamy województwo, powiaty i gminy, a w gminach sołectwa i aby funkcjonować w takich strukturach lokalnej administracji to coś potrzebuje jeszcze dodatkowej organizacji, a la PARTNERSTWO 9 . Nie są w stanie zaistnieć w ramach ustawowych struktur i wymyślają dla swoich potrzeb kolejne typu PARTNERSTWO !. Szanowny mieszkańcu tej GRUPY 9 co oni są w stanie dla nas zrobić ?, czy skończy to się jedynie na spotkaniach towarzyskich za nasze pieniądze ?.

avatar
~ciasteczka 9xplus
09.02.2023 09:10

Takie kolejne pseudo zrzeszania się dla lokalnych działaczy w ramach legalnie JUŻ istniejących struktur to nic innego jak kolejna okazja na spotkania przy kawusi i ciasteczku na koszt Podatnika !!!!.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl