TworzymyGłos Regionu

reklama

Spotkanie w komendzie

Piątek, 25 marca 2011 o 16:45, autor: 0
Spotkanie w komendzie

Dzisiaj (piętek – 25 marca) odbyło się kolejne spotkanie Zarządu Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych zainicjowane przez Komendanta Powiatowego Policji we Wschowie podinsp. Tomasza Kłosowskiego.

Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych przy Komendzie Powiatowej Policji we Wschowie zrzesza byłych funkcjonariuszy Policji zatrudnionych wcześniej w KPP Wschowa i jednostkach podległych. Celem Stowarzyszenia jest organizowanie życia kulturalnego, wypoczynku i rekreacji dla swoich członków, jak też całego ich środowiska w zakresie przysługujących im uprawnień socjalno - bytowych, zdrowotnych. Członkowie Stowarzyszenia reprezentują interesy emerytów i rencistów przed Komendą Wojewódzką Policji rozpatrującą i opiniującą wnioski o pomoc socjalną z funduszu socjalnego emerytów i rencistów policyjnych. Hasłem Emerytów i Rencistów Policyjnych jest „Nie będziesz sam! Razem jest łatwiej!” Na dzisiejszym spotkaniu komendant wspólnie z członkami zarządu omówił plan działań i przedsięwzięć na rok 2011.
REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl