TworzymyGłos Regionu

reklama

Śmiertelny wypadek w Sławie. Kierowca fiata potrącił 81-latka

Niedziela, 18 lutego 2024 o 13:56, aktualizacja Niedziela, 18 lutego 2024 o 19:10, autor: 3
Śmiertelny wypadek w Sławie. Kierowca fiata potrącił 81-latka

W niedzielne popołudnie, 18 lutego, w Sławie doszło do tragicznego wypadku, w którym życie stracił 81-letni rowerzysta. Zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu ulic Waryńskiego oraz Henryka Pobożnego, gdzie 66-letni kierowca samochodu osobowego marki Fiat potrącił mężczyznę. Pomimo natychmiastowej reakcji służb ratowniczych, w tym przybycia śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Zielonej Góry, poszkodowanego nie udało się uratować.

Wypadek na skrzyżowaniu ulic Waryńskiego oraz Henryka Pobożnego

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do wschowskich służb ratowniczych tuż po godzinie 12:40. Na miejsce niezwłocznie przybyły zastępy strażaków z OSP Sława, zespół pogotowia ratunkowego oraz patrole policji. Skrzyżowanie, na którym doszło do zdarzenia, zostało całkowicie zablokowane, co spowodowało utrudnienia w ruchu. Kierowcy muszą korzystać z objazdów lokalnymi drogami.

Policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej, pod nadzorem prokuratora, przystąpili do ustalania wszystkich szczegółów oraz dokładnego przebiegu wypadku. Na obecnym etapie śledztwa nie podano więcej informacji na temat przyczyn i okoliczności zdarzenia.

Zobacz: O włos od tragedii w Sławie. Nastolatek potrącony na przejściu dla pieszych (VIDEO)

Źródło/foto: KPP Wschowa, OSP Sława

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~Były uczeń
18.02.2024 16:01

Wielka tragedia ! Jeszcze nie dawno odbierał nagrodę przyznaną dla zmarłej żony ! Najlepszy nauczyciel ! ;-(

avatar
~Urszula Chudak
20.02.2024 12:58

Z innego lokalnego portalu wiem, że życie w tym wypadku stracił śp. Aleksander Polański. Na tymże portalu Pan Burmistrz Sławy, wymienia Jego funkcje i wpływ na życie gminy. Ja miałam honor znać Zmarłego i mogę śmiało powiedzieć, że to Człowiek wielkiej kultury osobistej i wielkiego spokoju. Świeć Panie nad Jego duszą.

avatar
~Znałem Aleksandra Polańskiego od 62 roku był nauczycielem w szkole rachunkowości rolnej w sławie
23.03.2024 23:27

Aleksander Polański wspaniały człowiek że nieco starszy ode mnie ale znałem go osobiście był wspaniałym człowiekiem spokojnym i wyrozumiałym

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl