TworzymyGłos Regionu

Poznański Chór Projektowy wystąpi we Wschowie.

Koncert „Ach, Jak Przyjemnie”

Sobota, 05 listopada 2022 o 09:08, aktualizacja Sobota, 05 listopada 2022 o 12:22, autor: 1
Poznański Chór Projektowy wystąpi we Wschowie.

Poznański Chór Projektowy oraz Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie zaprasza serdecznie na wspaniały koncert największych przebojów lat 20. i 30. Wydarzenie odbędzie się 5 listopada godz. 19:00 w sali widowiskowej CKIR!

Zimny drań, Ach jak przyjemnie, To ostatnia niedziela, Sex appeal i wiele innych piosenek  wykonają dla Państwa artyści Poznańskiego Chóru Projektowego, znakomici instrumentaliści i solistka - Lucyna Białas (śpiewaczka operowa). Tego wieczoru cudowna muzyka i kostiumy z tamtych czasów sprawią, że przeniosą się Państwo do złotych czasów Dwudziestolecia Międzywojennego! Zapraszamy!

To tylko niektóre z utworów, które wykonają dla Państwa tego wieczoru: Lucyna Białas i Poznański Chór Projektowy, pod dyrekcją Przemysława Piechockiego. Cały koncert, okraszony akompaniamentem pozwoli Państwu przenieść się w muzyczną podróż do międzywojennej Polski. Największe szlagiery lat 20. i 30. przywrócą wspomnienia z dawnych lat, a znakomici wykonawcy zapewnią kunszt muzyczny na najwyższym poziomie!

Bilety można nabyć w sekretariacie CKiR od poniedziałku do piątku od 8:00 do 15:00 oraz online https://www.kupbilecik.pl/.../Ach%2C+jak+przyjemnie%21.../

(CKiR we Wschowie)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Urszula Chudak
06.11.2022 12:51

Nie ma nawet najmniejszego słowa przesady, w informacji zapowiadającej wczorajszy koncert! Rzeczywiście same znane utwory z tamtych lat. Zabawa przednia. Trzy osobowy akompaniament na żywo, dziesięć osób śpiewających na scenie - a bilet tylko 35 zł. Państwo z CKiR - to był kawał dobrej roboty! No i ta zapowiedź, że będzie dłuższa współpraca z Poznańskim Chórem Projektowym. Super. I jeszcze jedno. O tak urodziwych solistkach jak Lucyna Białas, zmarła redaktor Maria Czubaszek, zwykła mawiać - "co nie do śpiewa, to do wygląda". I tak było w tym przypadku. Było i jedno i drugie.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl