TworzymyGłos Regionu

Powstaje Gminne Centrum Wolontariatu.

Kolejne spotkanie już dzisiaj!

Piątek, 21 stycznia 2022 o 11:43, autor: 8 3786
Powstaje Gminne Centrum Wolontariatu.

W piątek (14 stycznia) w Klubokawiarni Piętro przeprowadzone zostały konsultacje w sprawie utworzenia Gminnego Centrum Wolontariatu. 

Spotkanie odbyło się z inicjatywy gminnych pełnomocników ds. seniorów, stowarzyszeń oraz sportu - Jolanty Awsiukiewicz, Renaty Chilarskiej i Artura Obuchowicza.

- Dziękuje przedstawicielom wielu stowarzyszeń działających na terenie naszej gminy, Przewodniczącej Rady Miejskiej oraz młodzieży biorących udział w tym spotkaniu za dotychczasową pracę i chęć zjednoczenia się by jeszcze lepiej nieść pomoc naszym mieszkańcom - podsumował  burmistrz Konrad Antkowiak. - Jestem przekonany, że ta inicjatywa będzie rosła w siłę i razem będziemy zmieniać nasze otoczenie na lepsze.

Kolejne spotkanie odbędzie się już piątek (21 stycznia) o godz. 17:00 w sali widowiskowej Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie (wejście od ul. Daszyńskiego, przez podwórko).

Źródło/foto: UMiG Wschowa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

avatar

avatar
~zza winkla
21.01.2022 13:25

GCW - co to jest, po co tworzyć mowy twór, po co nowy "knot" co niczego nie zmieni ? Jest rozpoznanie potrzeb, jest jakakolwiek możliwość i chęci w działaniu na rzecz pomocy celowej skierowanej w "punkt" więc nie udowadniajcie nam, że bez tworzenia aparatu-machiny się nie da. Teraz się zacznie; spotkania, plena, sesje, konferencje, nasiadówki, zloty i wybory zarządu czyli pączkowanie. Po co to komu ?

avatar
~xyz
21.01.2022 17:19

Jak widać w większości młodzi ludzie, z ideałami, narazie....

avatar
~Wyborca
21.01.2022 13:47

Czy tworzenie i opracowywanie działań Gminnego Centem Wolontariatu jest związane z rokowaniami Polskiego Ładu, prognozowaniem i łagodzeniem biedy jaka jest już w gminie a może być większa ? Proszę podać mieszkańcom Wschowy jaka są prognoza co do zamykania się prywatnego biznesu (bankructwa) i jaki zakres pomocowy jest przewidziany tym rodzinom ?

avatar
~Zosia
21.01.2022 14:12

Brawo, warto współpracować, tworzyć coś dla potrzebujących razem, to jest dla nas bardzo budujące.

avatar
~FWS
21.01.2022 22:55

Jest nasza celebrytka Wschowska....

avatar
~do kom.powyżej
23.01.2022 17:28

Tak i jest też osoba, która przyczyniła się do wyboru A.., potem jakby się odcięła (z naciskiem na słowo "jakby") skoro znów się kreci wokół A.

avatar
~Zz
22.01.2022 14:36

Ach, z jaka troska na twarzy burmistrza..

avatar
~mieszkaniec
25.01.2022 06:39

Oczywiście - trzeba narzekać. taki to nasz sport narodowy. nie wiem o co chodzi, ale na pewno będą kasę brali. Można się udać na takie spotkanie i coś zrobić bez wynagrodzenia. żyjemy w "wolnym kraju" więc nikt nikomu nic nie zabroni. Miłego dnia.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

OGŁOSZENIA

dodaj ogłoszenie

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl