TworzymyGłos Regionu

reklama

Pol'and'Rock Festival 2024 - zapowiedź jubileuszowej edycji! (FOTO)

Środa, 13 września 2023 o 16:43, autor: 1
Pol'and'Rock Festival 2024 - zapowiedź jubileuszowej edycji! (FOTO)

Tegoroczna edycja Pol'and'Rock Festival przeszła do historii pod wieloma względami. Choć festiwal oficjalnie rozpoczął się 3 sierpnia o godzinie 15:00, bramy Lotniska Czaplinek-Broczyno otworzyły się już 1 sierpnia o godzinie 12:00, przyciągając pierwszych uczestników. Niestety, pierwszy dzień przyniósł także nieprzyjemne niespodzianki - wichura przewróciła jedną z wież lokalizacyjnych, w wyniku czego ucierpiały trzy osoby.

Mimo kaprysnej aury, festiwalowicze nie dali się zniechęcić. Wśród gwiazd, które wystąpiły na "Najpiękniejszym festiwalu świata", znaleźli się m.in.: Lady Pank, Brodka, Kwiat Jabłoni, Pull the Wire, Spin Doctors, Napalm Death, Biohazard, Epica, Royal Republic, Zalewski, Bullet for My Valentine oraz Jagoda Kret. Szczególnie emocjonującym momentem był występ Kwiat Jabłoni, podczas którego rozłożono słynną sektorówkę - wielką biało-czerwoną flagę.

Dla tych, którzy nie mogli być na miejscu, dostępne były liczne transmisje na żywo z koncertów. Spotkania w ramach ASP, z udziałem takich gości jak zespół Kwiat Jabłoni, Martyna Wojciechowska czy Borys Szyc, cieszyły się równie dużym zainteresowaniem.

Na zakończenie festiwalu, Jurek Owsiak skierował do uczestników poruszające słowa, podkreślając znaczenie głosowania i aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym.

Ślub na festiwalu - wyjątkowe wydarzenie

W tym roku festiwal stał się miejscem niezwykłego wydarzenia. W Centrum Prasowym Pol'and'Rock Festival odbył się pierwszy w historii festiwalu ślub. Dominika i Romek, festiwalowicze z dużym stażem, postanowili zawrzeć związek małżeński na terenie imprezy. Ceremonię poprowadziła urzędniczka z USC w Czaplinku – Pani Małgorzata Federowiak-Nowacka. Świadkiem tego wyjątkowego momentu był m.in. Jurek Owsiak.

Pol'and'Rock Festival 2024 - co nas czeka?

Przyszłoroczna, jubileuszowa edycja festiwalu, odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia 2024. Po raz trzeci z rzędu miejscem wydarzenia będzie Lotnisko Czaplinek-Broczyno, położone w województwie zachodniopomorskim, w powiecie drawskim, pomiędzy jeziorami Drawsko i Czaplino.

Podczas zakończenia 29. edycji Pol'and'Rock Festival, Jurek Owsiak z entuzjazmem zaprosił uczestników na przyszłoroczne święto muzyki, podkreślając jednocześnie znaczenie festiwalu dla przyszłych pokoleń.

Według wstępnych szacunków, tegoroczna edycja przyciągnęła kilkaset tysięcy uczestników, co stanowi znaczący wzrost w porównaniu z poprzednim rokiem. Wśród wykonawców znaleźli się artyści z różnych zakątków świata, od Stanów Zjednoczonych, przez Wielką Brytanię, aż po Australię.

Z niecierpliwością czekamy na kolejną, jubileuszową edycję Pol'and'Rock Festival!

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~X
13.09.2023 22:00

Szkoda że Wschowskiego zespołu nie było o nazwie VESCHOW.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl