Piłkarski weekend

Poniedziałek, 06 października 2014 o 14:17, autor: 0

Zwycięstwem Korony Wschowa i Orła Szlichtyngowa zakończyły się mecze ósmej kolejki A klasy. W III lidzie Dąb Sława Balcerzak i Spółka przegrał na własnym boisku z Foto-Higieną Gać

Dąb Sława Balcerzak i Spółka w 11 kolejce III ligi przegrał na własnym boisku 2:0. Dwie bramki padły w pierwszych dziewięciu minutach. Pierwsza w 5, druga w 9 minucie z rzutu karnego. Goście po objęciu prowadzenia nastawili się na obronę i do końca meczu wynik nie uległ zmianie. W klasie A Korona pokonała Błękitnych Lubięcin 3:1. Bramki dla naszej drużyny strzelali: Radosław Wijata, Jakub Stachowiak i Paweł Romanowicz z karnego. Orzeł Szlichtyngowa pokonał na wyjeździe Korę Niedoradz 2:0. Obydwie bramki strzelił Patryk Kuczkowiak. II drużyna Dębu zremisowała na własnym boisku z GKS Siedlisko, a Avia Siedlnica przegrała w Konotopie z miejscowym Mieszkiem 3:2. Po ośmiu kolejkach Orzeł Szlichtyngowa zajmuje 6 miejsce, a Korona Wschowa 7. Obie drużyny zdobyły do tej pory 12 punktów. Avia Siedlnica z 10 punktami znajduje się na 10 miejscu, a druga drużyna Dąb Sława Balcerzak i Spółka z 6 punktami na razie jest na 13 miejscu.