Pewne zwycięstwo Dębu

Sobota, 05 listopada 2016 o 17:38, aktualizacja Środa, 09 listopada 2016 o 10:55, autor: 0

Dąb Sława Balcerzak i Spółka wygrał sobotni mecz z Odrą Bytom Odrzański 4:1, remisując do przerwy 1:1. Gospodarze wyszli na prowadzenie na początku meczu. - Zaczęliśmy dobrze - mówi trener Dębu Bogusław Korczak - po 10 minutach gry powinniśmy zmienić rytm gry. To się nie udało. Druga połowa była już zupełnie inna. Piłkarze wyszli na murawę z innym nastawieniem. Stosowali taką artymię gry - szybciej, wolniej, jedno skrzydło, drugie skrzydło i to dało efekt.

Bogusław Korczak, który jest trenerem Dębu od 27 września, nie krył dzisiaj zadowolenia z postawy drużyny.

- W każdym meczu walczymy do końca o punkty - mówi trener - znam możliwości tych chłopaków i wiem na co ich stać. Teraz zaczynamy koncentrować się na następnym spotkaniu. Wyjeżdżamy do Gorzowa, gdzie zagramy z liderem.

Zapraszamy do obejrzenia fragmentów meczu i wywiadu z trenerem Bogusławem Korczakiem.

(rak/foto: olek)