TworzymyGłos Regionu

reklama

Okradli wschowskie sklepy.

Rozpoznajesz tych mężczyzn? (ZDJĘCIA)

Poniedziałek, 13 grudnia 2021 o 09:53, aktualizacja Poniedziałek, 13 grudnia 2021 o 09:59, autor: 6
Okradli wschowskie sklepy.

Wschowscy policjanci poszukują przedstawionych na załączonych zdjęciach z zapisu monitoringu mężczyzny, których nielegalne zachowanie zarejestrowały kamery sklepowe. Mężczyźni po wizycie opuścili markety z towarem za który nie zapłacili. Każda nawet najmniejsza informacja może pomóc w ich identyfikacji i zatrzymaniu. Z naszej strony gwarantujemy anonimowość.

Do pierwszego zdarzenia doszło 22 września br. koło godziny 14.35 we Wschowie na terenie marketu przy ulicy Szymanowskiego. Dwóch mężczyzn wyniosło ze sklepu towar na blisko 500 złotych. Łupem sprawców padły opakowania z kawą.

Drugie zdarzenie miało miejsce na terenie innego marketu 21 października br. o godzinie 16.59 przy ulicy Staroleszczyńskiej we Wschowie. Kamery monitoringu sklepowego zarejestrowały zachowania dwóch mężczyzn, którzy wykorzystując nieuwagę personelu sklepu wynieśli artykuły spożywczo-przemysłowe na kwotę 350 złotych. Mężczyźni wsiedli do samochodu marki BMW serii 3 koloru czarnego o początkowych numer rejestracyjnych DPL.

Mężczyzn zarejestrował monitoring. Ktokolwiek ich rozpoznaje proszony jest o kontakt z Wydziałem Prewencji i Ruchu Drogowego KPP Wschowa pod nr tel: 47 79 43 231 bądź z całodobowo z dyżurnym wschowskiej Policji pod nr 47 79 43 211.


 

komisarz Maja Piwowarska

 Oficer Prasowy KPP Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (6)

avatar

avatar
~polska policja
13.12.2021 11:18

Brawo wschowska policja! Prosicie o pomoc społeczeństwo po 4 miesiącach od zdarzenia? Publikacja zdjęć słabej jakości w sepii ma pomóc nam w identyfikacji sprawców? Co zrobiliście od września, by namierzyć sprawców? Skoro macie numer rejestracyjny auta, to chyba nie jest zarejestrowane na kosmitę? Gościu rozmawia przez tel. Wystarczy sprawdzić godzinę z monitoringu i logowanie do nadajników najbliższych marketowi w tym czasie. Telefony muszą być na kogoś zarejestrowane. Tożsamość sprawcy na wyciągnięcie ręki. To naprawdę takie trudne? Brawo wschowska policja! Społeczeństwo na pewno pomoże!

avatar
~BRAWO dla Pana !!!!
13.12.2021 15:13

Wpis i lekcja gratis jak wykrywać sprawców BEZCENA!!!!!. To jest klasyczny przykład jaką zdolność wykrywczą ma obecnie Wschowska policja, puki co jak coś już ustalą-wykryją na informacjach od OBYWATELA to ich rzecznik prasowa niezwłocznie "strzela fotkę policjantowi" i ogłasza go bohaterem !!!!Super wykład !.

avatar
~FWS
13.12.2021 16:24

hahhahahhahaa Brawo dla policji ! Szybka reakcja to podstawa. Kradzież we wrześniu, to w grudniu zabieramy się za poszukiwania... Już nawet pewnie ci złodzieje o tym zapomnieli. Na prawdę jak ktoś na kogoś nie dosniesie do was to sami nikogo nie potraficie złapać. I nie chcecie! Bo za wszystkie sprawy bierzecie się w takim terminie, że juz jest za późno. Wiem, bo sam tego doświadczyłem. Czekaliście nie wiadomo na co a potem, że to juz nagrań nie ma itd

avatar
~Gekon
13.12.2021 23:31

W Internecie "kradzież w markecie we Wschowie" to chyba najczęstsza informacja o Wschowie. Gratuluję.

avatar
~Czas to zmienić
14.12.2021 11:42

Dlaczego kamery monitoringu umieszczane są tylko u góry, a nie tak żeby dokładnie nagrywały twarz?

avatar
~antetokounmpo
14.12.2021 16:34

br. o godzinie 16.59 co za precyzja ;)

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl