TworzymyGłos Regionu

reklama

Ojciec i syn stracili dom w pożarze.

Rodzina z Łęgonia prosi o pomoc!

Środa, 08 grudnia 2021 o 20:03, aktualizacja Czwartek, 09 grudnia 2021 o 00:07, autor: 0
Ojciec i syn stracili dom w pożarze.

W nocy z 2 na 3 grudnia w Łęgoniu spłonęło poddasze budynku zamieszkałego przez ojca i syna. Dom nie nadaje się do użytku. Wystartowała zbiórka mająca na celu pomoc pogorzelcom, którzy stracili część dorobku swojego życia.

Pożar w Łęgoniu wybuchł około godz. 3:00. W akcji gaśniczej udział brało siedem zastępów straży pożarnej. Strażacy zakończyli akcję dopiero po 5 godzinach. Dom został wyłączony z użytku przez inspektora nadzoru budowlanego. Gmina Wschowa zapewniła lokal zastępczy.

- Nie brakuje rąk chętnych do pomocy, brakuje nam pieniędzy na zakup materiałów niezbędnych do odbudowy domu - czytamy w opisie zbiórki. - Sami nie damy rady, prosimy o wsparcie.

LINK DO ZBIÓRKI

Pan Błażej ratując się z płonącego domu wyskoczył przez okno łamiąc sobie nogę. Sytuacja ojca i syna jest trudna, dlatego w pomoc rodzinie zaangażowali się znajomi. Więcej o akcji Pani Jolanty Domagały - TUTAJ.

Źródło/foto: OSP Siedlnica, OSP Siedlnica, OSP Osowa Sień, Jolanta Domagała

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl