TworzymyGłos Regionu

reklama

Nowe stroje sportowe dla druhów z OSP Siedlnica (FOTO)

Czwartek, 06 kwietnia 2023 o 19:14, aktualizacja Czwartek, 06 kwietnia 2023 o 19:37, autor: 0
Nowe stroje sportowe dla druhów z OSP Siedlnica (FOTO)

Strażacy ochotnicy z OSP Siedlnica nie tylko dbają o nasze bezpieczeństwo i dobytek, ale również reprezentują godnie Gminę Wschowa. Wkrótce drużyna OSP Siedlnica weźmie udział w Krajowych Zawodach Piłki Halowej o puchar Prezesa Zarządu Głównego OSP RP, a dzięki wsparciu burmistrza Konrada Antkowiaka, reprezentacja Gminy wystąpi w nowych strojach. 

OSP Siedlnica przygotowuje się do zawodów krajowych

Wkrótce drużyna OSP Siedlnica weźmie udział w Krajowych Zawodach Piłki Halowej o puchar Prezesa Zarządu Głównego OSP RP. Przed tym wydarzeniem Burmistrz Miasta i Gminy Wschowa Konrad Antkowiak postanowił wesprzeć druhów i przekazał im nowe komplety strojów sportowych. Jak mówi Burmistrz, ma to na celu dodanie ducha drużynie i zwiększenie szans na sukces w zawodach.

Druhowie z Siedlnicy byli najlepsi w powiecie

Krajowe Zawody Piłki Halowej to jeden z najważniejszych turniejów sportowych dla drużyn OSP w Polsce. W tegorocznej edycji weźmie udział wiele drużyn z całego kraju, a OSP Siedlnica będzie jednym z jej uczestników. Druhowie z Siedlnicy okazali się najlepsi podczas Powiatowych Mistrzostw Ochotniczych Straży Pożarnych w Piłce Nożnej Halowej, pokonując drużyny z Ciosańca i Bagna, Wygnańczyc i Łysin oraz Sławy. 

Źródło: Burmistrz MiG Wschowa Konrad Antkowiak

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl