TworzymyGłos Regionu

We Wschowie stanął pojemnik na nakrętki w kształcie serca

Poniedziałek, 07 września 2020 o 13:08, aktualizacja Poniedziałek, 07 września 2020 o 13:25, autor: 3 2473
We Wschowie stanął pojemnik na nakrętki w kształcie serca

Naprzeciwko wejścia do Klubokawiarni Piętro stanął pojemnik w kształcie serca na plastikowe nakrętki. Operatorem zbiórek zostało Stowarzyszenie "Bliżej Autyzmu". Zachęcamy wszystkich do wypełniania serca nakrętkami. Pierwsza pomoc trafi do Piotrusia.

UMiG o pojemniku:

Od dzisiaj we Wschowie mamy specjalne miejsce na nakrętki, które pomogą potrzebującym. W Urzędzie Miasta i Gminy Wschowa nastąpiło oficjalne podpisanie umowy i przekazanie serca Stowarzyszeniu "Bliżej Autyzmu", które będzie operatorem zbiórek.

Pierwsza pomoc trafi do Piotrusia, ale mam nadzieję, że nasze serce będzie napełniać się na tyle szybko, że niebawem będziemy mogli pomagać kolejnym mieszkańcom naszej gminy.

(UMiG Wschowa)

REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~Wschowianka
07.09.2020 16:43

Brawo...tak trzymać...

avatar
~======
07.09.2020 16:44

Pani Panicz podwykonawca p.Antkowiaka.

avatar
~X
08.09.2020 11:02

Historia lubi się powtarzać. Pamiętacie kto reprezentował burmistrz Patalas? Zawsze pan Czopek. Teraz jest rak samo: burmistrza Antkowiaka zawsze reprezentuje pani Panicz-Szajkenig. To kto jest w końcu włodarzem tego miasta? W następnych wyborach pani Panicz-Szajkenig wystartuje w wyborach na burmistrza, a przez to, że jest o wiele bardziej rozpoznawana to ma większe szanse niż pan Antkowiak.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl