TworzymyGłos Regionu

Turniej Piłkarski Dzieci Dzieciom

Sobota, 14 grudnia 2019 o 13:56, aktualizacja Sobota, 14 grudnia 2019 o 14:09, autor: 1 860
Turniej Piłkarski Dzieci Dzieciom

Na hali sportowej przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Sławie trwa Mikołajkowy Turniej Piłki Halowej. Jak co roku w okresie przedświątecznym Uczniowski Klub Sportowy organizuję tego rodzaju turniej pn. „Dzieci Dzieciom”. Tej idei przyświeca charytatywny cel, którym w tym roku jest wsparcie niepełnosprawnych. 

Podczas rozgrywek prowadzona jest sprzedaż ciast i wypieków. Wszelkie środki zebrane podczas dwudniowych zmagań przeznaczone zostaną na zadania statutowe Fundacji Autenticon Sława. Od godzin rannych na parkiecie rywalizowało pięć zespołów w kategorii Orlik. Spośród nich pierwsze dwa miejsca zajęły drużyny Korony Wschowa, tuż za nimi uplasowała się Akademia Piłkarska Dziesiątka z Nowej Soli, miejsca tuż za podium zajęli gospodarze, czyli dwa zespoły UKS Mar Goll. Aktualnie na boisku trwa rywalizacja Młodzików. Jutro zaś z samego rana najmłodsi adepci sztuki piłkarskiej rozpoczną swoje wojaże o jak najlepszy wynik. Dwudniowy maraton piłkarski zakończy się w niedzielne popołudnie, które to będzie należało do seniorów. Zachęcamy do wsparcia tej jakże szlachetnej inicjatywy. 

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Zenak
14.12.2019 16:29

Świetna zdjęcia - brawo!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl