TworzymyGłos Regionu

Spotkanie noworoczne UTW we Wschowie

Czwartek, 09 stycznia 2020 o 11:33, aktualizacja Czwartek, 09 stycznia 2020 o 23:41, autor: 20 2832
Spotkanie noworoczne UTW we Wschowie

8 stycznia 2020 słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy CKiR we Wschowie uczestniczyli w spotkaniu noworocznym w restauracji "Fin de Siecle" w Szlichtyngowej. Była to szczególna okazja do podziekowań gościom i sympatykom Uniwersytetu.

REKLAMA

Komentarze (20)

avatar

avatar
~Urszula Chudak
09.01.2020 12:01

Po obejrzeniu tych 152 zdjęć, muszę stwierdzić jedno - od czasu, kiedy przychodziliście Państwo do mego sklepu [a trochę lat temu to było] nie zmieniliście się ani ciut, ciut. Życzę więc przy okazji, by w 2020 roku, zdrowie było Waszym najlepszym kompanem, a szczęście uznało, że jest pod właściwym adresem.

avatar
~Emerytka
09.01.2020 13:30

Szczęścia - zdrowia dla wszystkich na ten 2020 rok. Jak widać pan Burmistrz świetnie się bawi......, czyli może i jest . Szkoda tylko, ze nie ma nikogo z kierownictwa rady Powiatu nawet tej pani, która podchodzi pod wiek UTW. Do p. C.U - nie ładnie tak publicznie wytykać, kto chodził do pani dawno już zapomnianego sklepu - po prostu nie wypada !!!!.

avatar
~droga Emerytko
09.01.2020 18:15

Nie wymagajmy od burmistrza żeby wytrzymał bez telefonu dłużej niż godzinę. Już sama jego obecność zapisze się na kartach historii złotymi głoskami. A facebook wiadomo, nie poczeka - to są bardzo ważne sprawy!

avatar
~Studentka III wieku
09.01.2020 14:15

Wszystko ładnie, pięknie ale brakuje jednego elementu w takim święcie. Brakuje nam Wojciecha Kuryłło, (...)

avatar
~Urszula Chudak
09.01.2020 14:25

Wymieniłam z nazwiska? Moim zdaniem, zupełnie nie trafiona pretensja. A wie Pani, że nawet otrzymałam telefon z podziękowaniem za komentarz. Każdy ma prawo do własnej oceny - oczywiście Pani również - więcej dystansu jednak Pani życzę.

avatar
~do U.Ch.
09.01.2020 15:41

Jak by padło moje nazwisko, RODO, to bym, już nie wiem, co bym zrobił ?

avatar
~III wiek
09.01.2020 15:49

Gorąco wierzę w to, że jeszcze nie raz będę cieszyć się z obecności Pana Wojciecha Kuryłło. Zgadzam się, Pan Kuryłło Wielki nieobecny ...

avatar
~do - "III wiek"
09.01.2020 16:15

No ale p. Wojciech K. nie ma autoryzacji bywać na takich spotkaniach - jest za młody i nie jest członkiem UTW

avatar
~Studentka III wieku
09.01.2020 16:44

1139 głosów w wyborach Wojtka świadczy o tym że był nam potrzebny. Nie wiem co się z nim dzieje (...)

avatar
~do ~do -"III wiek"
09.01.2020 16:47

Szanowny Panie/Pani nie czekamy na Pana Wojciecha Kuryłło jako członka UTW tylko jako naszego gościa, bez względu gdzie teraz jest i jakie zajmuje stanowisko zawsze oczekujemy jego obecności.

avatar
~czytelnik
09.01.2020 17:07

Pan Wojtek K. nie jest mile widziany przez pewne osoby raczej.

avatar
~do do U.Ch
09.01.2020 18:32

Ja bym na twoim miejscu nawet nie dał się sfotografować, jak rodo to rodo. A ja uważam że miły wpis p Uli, wszak skomplementowała nas. Kom zresztą jak zawsze z klasą.

avatar
~Studentka III wieku
09.01.2020 18:55

Szkoda że redakcja obcina nasze wpisy. Prawda na temat Wojciecha w nowym układzie samorządowym we Wschowie wygląda tak. Antkowiak nie może zapomnieć Wojtkowi, że kiedyś między I a II turą wyborów poparł Grabkę za stołek, a Antkowiak także kandydat w wyborach nie dostał nic. Ot takie nasze wschowskie rozgrywki. Tylko szkoda że wyborcy na tym tracą bo zwycięzcy mają takie podejście do elektoratu https://zw.pl/news/Antkowiak-Mieszkancy-byli-potrzebni-poprzednim-ekipom-tylko-w-czasie-wyborow,138418 Historia kołem się toczy. Antkowiak uważaj, bo podobno Wojciech jak wyzdrowieje stanie na czele komitetu referendalnego.

avatar
~*III Wiek
09.01.2020 23:20

Największy błąd Antkowiaka i Panicz to sposób w jaki potraktowali Pana Wojciecha Kuryłłę. Tak się nie postępuje. Człowiek lubiany i szanowany, czy to wam tak mocno przeszkadza?

avatar
~Elka
10.01.2020 08:57

Są również inne osoby bardzo znane i szanowane za swoją wiedzę i zaangażowanie, które pan burmistrz (a może viceburmistrz?) potraktował tak samo jak p. Wojciecha. Szkoda, bo w imię swoich prywatnych wojenek traci na tym Wschowa a że w przyrodzie nic nie ginie, to zyskują na tym ościenne miasta-gminy-województwa.

avatar
~do III Wiek
10.01.2020 09:15

..no i nie tylko jego tak potraktowali...z buta... ale karma wraca!

avatar
~Dziadek Dziadziuś
10.01.2020 00:18

Ależ moi drodzy. Przecież sami tego chłopaka wybraliśmy. Ja głosowałem na niego, a raczej przeciwko Czopkowi. Wierzyłem wówczas, że bardziej się tego wszystkiego już nie da zepsuć. Nie doceniłem jednak talentu i fantazji nowej władzy. I w internetach i na ulicach słychać, że chłopakowi lepiej wychodzą wpisy na fejsie, niż zarządzanie ratuszem i gminą. Więc może pisać kolejny raz, jak to on się nie nadaje, jest zły i brzydki, przyjmijmy to po prostu za pewnik. Zarządzanie chłopakowi nie wyszło ale może poradzi sobie gdzie indziej lepiej jako specjalista od fejsa. A może jako wytrawny spec od obietnic wyborczych zacznie po prostu pisać bajki i wyda tomik pt. "O chłopcu, który się odważył".

avatar
~Emerytka
10.01.2020 11:02

Poczytałam komentarze i nie potrafię zrozumieć co się z Wami ludźmi stało ? Jedna osoba ,może dwie osoby napisałay komentarz na temat ,nawiązujący do relacji.Reszta skupiła się na plotkach ,pomówieniach ,ocenianiu osób , które były albo nie było ich w roli gości na tej uroczystości. Jeżeli nie macie ochoty na złożenie życzeń albo gratulacji to zwyczajnie odejdźcie od klawiatury ,nie obrażajcie innych ,nie róbcie sobie w tym miejscu areny do pyskówek i przepychanek słownych.P.s Pani Urszuli pięknie dziękujemy za życzenia.

avatar
~do Emerytka
11.01.2020 13:55

Nie rość sobie przywileju pouczania innych.Niby to z wysokości swojej,,mądrości,, a faktycznie z chęci pouczania i pogardy innymi ludzmi.

avatar
~UTW
12.01.2020 22:11

Wcześniej czy później Pan Wojciech wróci. Zawsze nas wspierał i szanował, zawsze było do naszej dyspozycji. Pamiętam i czekam.