TworzymyGłos Regionu

Policjanci ze Sławy z nowym radiowozem

Piątek, 22 grudnia 2017 o 12:24, aktualizacja Środa, 27 grudnia 2017 o 16:01, autor: 4 2923
Policjanci ze Sławy z nowym radiowozem

Burmistrz Sławy Cezary Sadrakuła na ręce Komendanta Komisariatu Policji w Sławie nadkom. Marka Biedaka przekazał kluczyki do nowego radiowozu dla sławskich policjantów. To nie jedyny samochód jaki zasili Sławę w najbliższym czasie.

Przekazanie kluczyków do nowego radiowozu współfinansowanego ze środków gminy Sława miało miejsce przed grudniową sesją Rady Gminy. Burmistrz Cezary Sadrakuła jak na dobrego gospodarza przystało najpierw sam sprawdził jak w pojeździe się siedzi i czy na pewno będzie to odpowiedni sprzęt dla sławskich policjantów. Samochód ten test zdał celująco więc po chwili kluczyki do nowego radiowozu powędrowały w ręce nadkom. Marka Biedaka, Komendanta Komisariatu Policji w Sławie. Przed rozpoczęciem obrad komendant podziękował radnym za tak wspaniały prezent pod choinkę.

- Chciałbym państwu serdecznie podziękować, ze zdecydowaliście się przekazać środki na współfinansowanie zakupu nowego radiowozu. To dla nas wspaniały prezent na święta i bardzo za niego dziękujemy. Jest to Opel Mocca o pojemności silnika 1,4 litra i 140 koniach mechanicznych. W związku z tym zakupem mamy również obiecane, że otrzymamy kolejny samochód od Komendy Wojewódzkiej Policji, być może będzie to Volkswagen Transporter – mówił komendant. – Nasz tabor zaczyna się poprawiać i dobrze, bo jeździliśmy tak starymi samochodami, że czasem było nasz wstyd.

Komendant wytłumaczył również nieobecność insp. Tomasza Kłosowskiego, Komendanta Powiatowego Policji we Wschowie, którego zmorzyła choroba. Marek Biedak podkreślał, że radni w Sławie doskonale rozumieją troskę o bezpieczeństwo mieszkańców, a samochód współfinansowany ze środków gminy jest tego najlepszym wyrazem.

(olek)

REKLAMA

Komentarze (4)

avatar

avatar
~Baśka
22.12.2017 12:36

No cud nad cudami, mamy XXI wiek a oni sukcesem ogłaszają bo zakupili jeden radiowóz ...... Co będzie jak zakupią RAKIETĘ !!! Śmiech na sali!!!!! to mało powiedziane.

avatar
~XLX
23.12.2017 21:30

Tylko że to pojazd został zakupiony z budżetu gminy a nie z KWP. Gmina mogła te pieniądze spożytkować w inny sposób. Gratulacje dla burmistrza.

avatar
~Weteran
23.12.2017 22:23

Współfinansowany to nie znaczy zakupiony. XLX mogłeś swój czas spożytkować w inny sposób, niż na pisanie głupich komentarzy :) Pozdrawiam świątecznie :)

avatar
~ciemnastronamocy
27.12.2017 17:12

rączka rączkę , paluszek paluszka . Władza władzę :p Również cieplutkie posyłam ! ps. A musieli obdarowani składać milion wniosków plus załączników oraz udokumentować zasadność oraz czy odprowadzą podatek od darowizny ? :)

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl