TworzymyGłos Regionu

Najmłodsi świętowali nad jeziorem

Poniedziałek, 03 czerwca 2019 o 10:02, aktualizacja Piątek, 07 czerwca 2019 o 09:21, autor: 0 980
Najmłodsi świętowali nad jeziorem

Tradycyjnie pierwszego czerwca Urząd Miejski, SCKiW, OSP w Sławie, Komisariat Policji w Sławie oraz KPP we Wschowie zaprosili najmłodszych mieszkańców naszej gminy do spędzenia tego dnia nad jeziorem.

W tym roku podobnie jak w latach ubiegłych dla dzieci przygotowanych zostało wiele atrakcji. Każdy z uczestników mniejszy i większy znalazł coś dla siebie. Pracownicy SCKiW prowadzili warsztaty plastyczne, gry i zabawy, maluchy mogły poskakać na wielkim dmuchanym torze przeszkód czy zagrać na wielkoformatowej grze planszowej. Druhowie OSP w Sławie prezentowali sprzęt strażacki oraz umożliwili podziwianie panoramy Sławy przy użyciu podnośnika strażackiego. Na odwiedzających czekało również stoisko KPP ze Wschowy, funkcjonariusze podobnie jak strażacy prezentowali sprzęt. Na łakomczuchów czekały stoiska z watą cukrową, popcornem, a panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Lipinkach częstowały domowym ciastem i pierogami. 
Ostatnim i głównym punktem programu dzisiejszej imprezy był spektakl Teatru Krak Art z Krakowa. Aktorzy wystawili edukacyjną sztukę dla młodych widzów pt. „Latający Kufer".

(Źródło: facebook.com/sława)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Chirurg przyjmuje
Chirurg przyjmuje
Oferuje usługi
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl