TworzymyGłos Regionu

reklama

Muzyka im w sercu gra - dla dzieci

Karaoke w Kawiarni Piętro we Wschowie

Niedziela, 02 lutego 2020 o 10:51, aktualizacja Niedziela, 02 lutego 2020 o 12:44, autor: 7
Muzyka im w sercu gra - dla dzieci

Tym razem wystąpiła młodzież młodsza. Dodaliśmy zdjęcia i filmik i miejcie wyrozumiałość. Karaoke jest tylko dla odważnych artystów, którzy potrafią przełamać lęki i opory na scenie. ---------------------- Pojść do Kawiarni dla wielu młodych ludzi to trochę obciach. Okazuje się jednak, że taka wizyta niejedno ma imię. Na 25 stycznia Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie a właściwie działająca przy nim Kawiarnia PIĘTRO zaproponowała nową formułę spotkania. Muzyka na żywo dla tych, którzy lubią śpiewać i grać. Wystarczyło zabrać swój instrument i głos, aby korzystając z profesjonalnego sprzętu, w ciepłych (choć styczniowych) klimatach zaprezentować swoje umiejętności. Formuła KARAOKE doskonale się do tego nadaje.

Na drugim spotkaniu z karaoke pojawiły się dzieciaki. Była świetna zabawa i przełamane pierwsze lody na scenie. Brawo.

Na pierwszym tego typu spotkaniu nie było ich zbyt wielu. Utalentowani gitarzyści Karolina i Bartek oraz Sonia, Kamila i Marek podjęli wyzwanie. Wszyscy doskonale się bawili.

Spotkanie mogło się odbyć dzięki organizatorom - Pani Wioletcie i Panu Zbigniewowi. Jesteśmy pewni, że pomysł się przyjął i będzie kontynuowany już z większą ilością uczestników i publicznością. Czekamy na kolejny raz.

W tym samym czasie w Klubie młodzieżowym METAFORA młodzi ludzie reprezentujący znacznie cięższy format muzyczny mieli swoją próbę. W galerii znajdziecie zdjęcia z ich próby. Okazuje się, że nie wszyscy w sobotnie popołudnie siedzą w domu. Brawo.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (7)

avatar

avatar
~Stary bywalec
26.01.2020 21:49

Bylem super lecialy nagrania grupy dzem oraz stare numery nalepy spiewali mlodzi i starzy ziele jeszcze daje rade nawet barmanka leciala skaldow tak trzymac panie kokorniak

avatar
~Urszula Chudak
27.01.2020 12:06

Bardzo ciekawy pomysł i godny kontynuowania. Ja też proponuję coś muzycznego. Otóż 8 lutego organizuję wyjazd do Zielonej Góry na Koncert Walentynkowy. Wśród wykonawców, czołówka solistów z bardzo lubianego gatunku muzycznego. Czekam na Was pod nr tel 724 708 900. Proszę się pospieszyć, bo i zainteresowanie spore.

avatar
~x
27.01.2020 16:12

Przecież tego nie da się słuchać !!

avatar
~do powyżej
27.01.2020 22:42

I tu się kolego "x" mylicie. Ja tego słucham przez pięć dni w tygodniu w czasie pracy. Co prawda tartak to nie sala koncertowa, ale jak się na pile klocek dociśnie to i słuchawy nie dają rady wyciszyć.

avatar
~do x
27.01.2020 22:53

To czekamy w sobotę co pokażesz

avatar
~Kabanos
29.01.2020 07:01

Mogę to określić pół na pół ??

avatar
~Kabanos
29.01.2020 07:03

To mi się nie podoba ?☠

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl