TworzymyGłos Regionu

reklama

Mażoretki zrobiły wrażenie. Patalas: Wydarzenie nie jest wystarczająco nagłośnione

Środa, 11 maja 2016 o 09:48, autor: 10
Mażoretki zrobiły wrażenie. Patalas: Wydarzenie nie jest wystarczająco nagłośnione

Burmistrz Wschowy Danuta Patalas wzięła udział po raz drugi w Otwartych Mistrzostwach Polski Zachodniej Tańca Mażoretek. Po raz drugi jako burmistrz Wschowy. W tym roku Danuta Patalas jest pod dużym wrażeniem Otwartych Mistrzostw Polski, które odbyły się we Wschowie i jest zdania, że wydarzenie nie jest wystarczająco nagłośnione, ma potencjał i powinno przyciągnąć jeszcze więcej osób, które by dopingowały zmagania mażoretek.

Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej we Wschowie pani burmistrz w sprawozdaniu ze swojej działalności podzieliła się z radnymi opinią na temat Otwartych Mistrzostwach Polski Zachodniej Tańca Mażoretek. - To była bardzo ciekawa impreza - mówiła pani burmistrz - i będziemy myśleli o tym, żeby przejąć całkowity patronat nad tym wydarzeniem. Wzięło w niej udział około 540 uczestniczek. Jak powiedziałam jest to bardzo ciekawa impreza, ale mało rozpropagowana. Będziemy myśleli o tym, żeby w przyszłości było więcej widzów z terenu Wschowy i okolic. Pani burmistrz myśli również o tym, aby mażoretki zaprezentowały się mieszkańcom Wschowy maszerując jedną ze wschowskich ulic. - Zapraszam w przyszłości - mówiła Danuta Patalas - jest to piękne widowisko, dużo uczestników i warto takie wydarzenia kontynuować. (rak/foto: martyna)
REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (10)

avatar

avatar
~anonim
11.05.2016 11:12

Pani burmistrz spełnimy pani życzenie i po referendum zapraszamy panią i pani zastępcę do przemarszu honorowego przez miasto . Będzie to bardzo widowiskowe i kulturalne opuszczeniu ratusza i podziękowaniu wam za pracę na rzecz mieszkańców . A tak na marginesie od kiedy pani polubiła te mażoretki ? . A już wiem jak sukces to ja chętnie się zaprezentuję i powiem dwa słowa . Dziwną postawę pani reprezentuje ,takiej my niestety nie lubimy .

avatar
~Rodzic
11.05.2016 12:39

Pani Burmistrz była organizatorem??? Niech sobie nie przypisuje ciężkiej pracy Zarządu Stowarzyszenia Kultury Ziemi Wschowskiej i rodziców! A ile dostało kasy Stowarzyszenie z projektów a ile np. Stowarzyszenie Bis, mniej znane, mniej zaangażowane w życie Wschowy??? Jako rodzic będę pamiętać na referendum!

avatar
~mieszkaniec
11.05.2016 13:32

Oj widzę że pani doradzono ocieplanie swojego wizerunku więc pani się wypowiada tylko trochę już za późno . Wtedy kiedy była okazja zainwestować i wesprzeć tą grupę pani wypowiadała się niepochlebnie a miejscami napastliwie opowiadała takie rzeczy o organizatorach że żal było słuchać pani i pani popleczników co oni tu wypisywali na ich temat . Z braku jakichkolwiek nawet małych sukcesów które by pani mogłaby sobie przypisać to i ten ostatecznie przydał by się . Niestety myślenie musi być długofalowe a nie tylko jak jest jakaś koniunktura . Czy pani wsparła chociaż dobrym słowem to stowarzyszenie ,niestety nie wręcz przeciwnie zarzucano im że się promują a rodzice jak chcą coś dla dzieci robić to niestety muszą ponosić wszystkie koszty związane z występami i treningami . Teraz nagle się pani odmieniło i oświeciło ale niestety rodzice i dzieci przełknęły tą lekcję pokory w pani wydaniu i odwdzięcza się na referendum . Niech pani ma tego świadomość .

avatar
~Rodzic
11.05.2016 15:07

Korona i mażoretki przetrwają!!! To dwie silne, dobrze zorganizowane grupy . A czy nadburmistrz z marionetką, Przybylskimi i super kancelarią przetrwają? Czekam na sądny dzień!!!!! REFERENDUM! Ps. List dołączony do 500+ przez panią Burmistrz jest tak samo zabawny jak powyższy materiał! Czy ratusz ma nas za idjotów? Treść listu to jakby p. burmistrz z własnej kieszeni dała! Na szczęście umiemy czytać ze zrozumieniem, a przy okazji kupa śmiechu i zabawy!

avatar
~wschowianka
11.05.2016 16:57

myślę, że za lisem od burmistrza Patalas idzie drugie 500,00 na każde dziecko, bo jedno 500,00 jest od rządu, to drugie bedzie od Patalas, razem we Wschowie 1000,00 zł na każde dziecko,

avatar
~SKZW
11.05.2016 21:18

Prosze nie porownywac mażoretek do korony!!! Pani Burmistrz wspiera większość inicjatyw stowarzyszenia. I na każdą prośbę jest pozytywny oddźwięk! Kto nie zna tematu - niech się nie wypowiada... po prostu. A mażoretki i orkiestra są naszą perełką, naszym dobrem... i zawsze gdzie się pojawią wzbudzają radość, wielki aplauz i podziw!!!

avatar
~Sam
11.05.2016 22:28

Zgadzam się z powyższym. Gmina wspiera tez inne organizacje.i to jest ok.

avatar
~Co też pani powie
12.05.2016 06:39

Jakby pani burmistrz miała kogoś od promocji to miałaby naglosnione wszystko. A co jest na stronie internetowej? G..... Niech pani teraz nie udaje krótko przed referendum, po którym wyleci pani z pracy, że jeszcze na czymkolwiek pani zależy. Proszę dalej słuchać czopka i przybylskiego - to dobry kierunek do samounicestwienia.

avatar
~Do SKWZ
12.05.2016 09:33

No proszę pani burmistrz ma gołębie serce i wspiera inicjatywę ?. Większej obłudy chyba już nie ma mówiąc o wspieraniu czegokolwiek pani burmistrz . Jeżeli pani burmistrz kogokolwiek wspiera to wspiera tę wredną babę ze S.K bywając prawie co dziennie na naradach . A ulice wokół S.K są zasyfione i zalega jeszcze po zimie piasek którego jest sporo nie mówiąc o dziurach . Tego się nie widzi mimo że zasuwają tymi ulicami codziennie do swoich domów . Tak sobie myślę że nasza pani burmistrz popierałaby nawet samego diabła publicznie gdyby ten zagwarantował jej pozytywne przebrnięcie przez to referendum . Więc to jest to gołębie serce dla innych i kryształowy charakter naszej pani burmistrz .

avatar
~Do Rodzic
12.05.2016 09:44

I znowu ta perfidna wschowska wojenka oczywiście przepelniona kłamstwem. Stowarzyszenie bis z pewnością dostało mniej pieniędzy niż SKZW. Ale przecież pieniądze bez względu czy na SKZW czy na BIS wędrują do naszych dzieci! !!! Więc po co rozdrapujecie sprawę? ???

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl