TworzymyGłos Regionu

reklama

Łukasz Łyczkowski & 5 RANO oraz Desertrain. CKiR zaprasza na rockowe koncerty we Wschowie

Wtorek, 05 grudnia 2023 o 14:08, autor: 1
Łukasz Łyczkowski & 5 RANO oraz Desertrain. CKiR zaprasza na rockowe koncerty we Wschowie

Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie zaprasza wyjątkowe muzyczne wydarzenie. Już 9 grudnia o godzinie 20:00 na scenę sali widowiskowej CKiR wyjadą Łukasz Łyczkowski & 5 RANO oraz Desertrain. To wydarzenie to prawdziwa gratka dla miłośników rocka i nie tylko. Bilety już w sprzedaży.

Łukasz Łyczkowski & 5 RANO

Zespół Łukasz Łyczkowski & 5 RANO, z charyzmatycznym wokalistą Łukaszem Łyczkowskim na czele, znany jest z energetycznych i pełnych emocji występów. Łyczkowski, który zdobył serca milionów Polaków, zajmując drugie miejsce w VIII edycji programu "The Voice of Poland", przekłada swoją sceniczną charyzmę na sukces zespołu. W ciągu 19 lat działalności, zespół „5 RANO” stał się rozpoznawalną marką na polskiej scenie rockowej, zyskując jeden z największych fan clubów w kraju. Są znani z utworów, takie jak "Chory", "Nie jest źle" czy "To jest mój Rock & Roll".

Desertrain z Wrocławia

Formacja Desertrain z Wrocławia, zadeklarowana na czysty Rock&Roll, z inspiracjami grunge i stoner rock, zadebiutowała płytą "Grunge Locomotive". Mimo trudności pandemicznych, zespół świętował swój debiut gościnnymi występami na znaczących trasach koncertowych i festiwalach. W styczniu 2022 r. singiel "Desert Rain" znalazł się w rockowej kompilacji wydanej przez GERMAN CLASSIC ROCK MAGAZINE. W skład zespołu wchodzą doświadczeni muzycy, a na wokalu występuje Damian Kikoła, uczestnik 8 edycji "The Voice of Poland".

Bilety już w sprzedaży

Bilety na to wyjątkowe wydarzenie są dostępne w cenie 30 zł. Rezerwacje można dokonać, wysyłając SMS na numer 791 806 720 z podaniem imienia i nazwiska oraz ilości pożądanych biletów. Można je również nabyć stacjonarnie w sekretariacie CKiR od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 15:30.

Źródło: CKiR we Wschowie

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~G
05.12.2023 21:35

Polecam,. Byłem na ich koncercie w zeszłym roku.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl