TworzymyGłos Regionu

reklama

Lekcja WOS-u w starostwie (FOTO)

Czwartek, 15 grudnia 2022 o 10:53, autor: 0
Lekcja WOS-u w starostwie (FOTO)

W dniu 14 grudnia 2022 roku w ramach zajęć z wiedzy o społeczeństwie do Starostwa Powiatowego we Wschowie zawitali uczniowie klasy VIII Szkoły Podstawowej Nr 2 we Wschowie wraz z nauczycielem Panem Jackiem Szaferskim.

Celem wizyty było zapoznanie uczniów z zasadami funkcjonowania urzędu oraz rolą i zadaniami jakie wykonuje samorząd powiatowy.

Uczniów, w sali konferencyjnej, przywitali Starosta Wschowski Andrzej Bielawski i Wicestarosta Wschowski Waldemar Starosta. Wicestarosta przedstawił uczniom strukturę samorządu terytorialnego i krótko omówił zasady funkcjonowania poszczególnych wydziałów, natomiast naczelnicy zaprezentowali podstawowe działania komórek organizacyjnych.

Wizyta w Starostwie Powiatowym we Wschowie z pewnością była wartościową lekcją, która przyczyni się do pogłębienia wiedzy o samorządzie powiatowym.

(Powiat Wschowski)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl