TworzymyGłos Regionu
Szanowni mieszkańcy Miasta i Gminy Wschowa!
obrazek

Komentarze

avatar

avatar
~ala
10.12.2010 15:51

W ratuszu nie będzie żadnych zwolnień, ani wymiany pracowników. Wszyscy zatrudnieni w Urzędzie Miejskim, mogą spać spokojnie, bo nikogo nie mam zamiaru zwalniać. Takie lub podobne oświadczenie złożył Krzysztof Grabka, podobno burmistrz, na spotkaniu z zatrudnionymi pracownikami na początku tego tygodnia.

avatar
~rafky
10.12.2010 17:13

Ala, myślałem, że to ja jestem sfrustrowany wynikiem wyborów, ale widzę, że są osoby bardziej ode mnie sfrustrowane :) To (chyba) dobrze. Lepiej frustrację uprawiać we dwoje :) Natomiast - z obserwacji kampanii i samych wyborów - sama frustracja jednak niczego nie zmieni. Jestem pewien, że obywatelski, ale konstruktywny krytycyzm przyniesie więcej pożytku. W razie czego zapraszam do współpracy :)

avatar
~ala
10.12.2010 17:41

A ktoś ty taki, że chcesz ze mną współpracować i gdzie chcesz to robić - w łóżku?

avatar
~rafky
10.12.2010 21:52

ok, widzę, że podniosły nastrój nie opuszcza :) życzę zdrowia

avatar
~wiesiek
28.12.2010 18:52

Szanowny panie burmistrzu nie składam gratulacji bo nie widzę powodu do tego znowu nasza Wschowa ma w plecy kolejne 4-ry lata bo nadaje się pan na burmistrza ja ja do chóru im. aleksandrowa z tą różnicą że ja bardziej nadaję się do chóru.

avatar
~obserwator
28.12.2010 22:18

Oj Panie Janeczku - jak potrzebowałeś załatwić swój prywatny interes i rolę na działki budowlane przekształcić i dobre podziały geodezyjne zrobić to latałeś do ratusza i chwaliłeś burmistrza. A jak już dostałeś to co chciałeś to nagle Grabka na sołtysa - nie ładnie! Jakieś to nieuczciwe i nieeleganckie...

avatar
~Fiodor
28.12.2010 23:25

Mogę tobie obstalować wywiad z Janeczkiem i wtedy byś się dowiedział ile Janeczek w sprawie planu zagospodarowania przestrzennego zrobił i ilu właścicieli ziemskich na tym skorzystało. Historia tworzenia owego planu to historia-horror, może szopka a może cyrk! Bardzo ciekawy temat dla dziennikarzy śledczych. Obserwatorem się tytułujesz ? Niestety masz klapki jak koń dorożkarski !

avatar
~Przemek
12.01.2011 19:56

<...>

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl