TworzymyGłos Regionu

reklama

Beata Szydło na wschowskim Rynku: „Głosujcie na Elżbietę Rafalską”
obrazek

Wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości, Beata Szydło, zachęcała mieszkańców Wschowy do udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego i wsparcia Elżbiety Rafalskiej. Spotkanie kampanijne, które odbyło się na wschowskim rynku, przyciągnęło wielu mieszkańców, którzy mieli okazję wysłuchać przemówienia byłej premier.

czytaj całość artykułu

Komentarze

avatar

avatar
~mieszkaniec
23.05.2024 10:10

Hej pisowcy czy Szydło przywiozła wam " (...) " unijną z której kpiła i drwiła w Sejmie.

avatar
~Janek
23.05.2024 10:40

A był Kokorniak?

avatar
~trudno
23.05.2024 11:59

Szydło kasy nie przywiozła ? Kasy nie było, nie ma mojego głosu na was z PiSu.

avatar
~Mieszkanka
23.05.2024 12:04

Elka,,kończ waść wstydu oszczędź,,tyle nam mieszkańcom obiecałaś niczego nie zrobiłaś przypomnisz sobie o mieszkańcach jak potrzebujesz nasze głosy jeszcze podpisujesz się pod kłamstwem które (...) opowiada narzekacie na unie a pchacie się do niej żebrzecie o nasze głosy.Mówi się we Wschowie popraw swoją koleżanke.

avatar
~Adaś
23.05.2024 13:53

Ad. - "sztan" - forumowiczu...., PiS już, lub za chwilę będzie tylko w naszej polityce emblematem arogancji i krętactwa, dlatego okazywanie im jakiekolwiek zainteresowanie jest irracjonalne i utopijne. Rozliczyć i ukarać - p. Kaczyńskiego, Morawieckiego, Ziobro itp. , pozostały " plankton" sam się unicestwi, jako zdemolowana "ideologia". Taka moja uwaga wynikająca ze fotoewidencji Zw: wizyta już utajniona, tylko dla tzw. "pewnych czcicieli" , przy frekwencji "towar unikatowy" , ze stałym składem - nawet jak pada deszcz....., z "cukru" nie są. Już aż tak mnie to nie "boli" (przyzwyczaił nas) ale jak widzę w tym kolektywie p. Grabkę, to zaczynam wierzyć w tezę, że "robak" z jabłka sam nie umie wyjść ? Kiedyś ...... hm, była to persona - quality level, nie było żadnej dwuznaczności..... szkoda, że zostało już tylko - " quality time " - stop. Co do tezy forumowicza "Policjant" ..... a kto jak nie Pan wie najlepiej, rozumiem, że razem pracowaliście..... , dlatego, to co Pan nam przekazuje mocno zmraża moją przeciętną wrażliwość - znam temat od lat. Natomiast, kolejny raz, info forumowicza "sztan" jest sporym mrokiem...... p. K. - SB, kapitan... to takiego go nie znałem, lokowałbym bliżej ORMO ? Ale to jakieś tam moje przypuszczenia, zresztą w tamtym okresie "pracownik" ORMO był tylko "owijką". Na tą agitację p. Szydło zalecam/polecam, od czasu do czasu, posłuchać dramę z Komisji Śledczych z udziałem p. Morawieckiego czy p. Mraza..... mieli nas, Polaków, za "puzony" do dmuchania. Warto to zobaczyć, ich cwaniactwo pod lupą np. p. Filiks . Adaś

avatar
~Pytek :
23.05.2024 15:37

Jak 70 letnia kobieta może prosić nas ( jak to piszą powyżej żebrać o Nasze głosy" by dostać się do " wyimaginowanej instytucji" jak to oni z pisu i ich prezydent powiadają ???. Jak to możliwe, że tak wiekowi ludzie mogą się pchać na takie stołki ???. Najpierw latami obrzydzają nam UE, a teraz jak chodzi o szmal i nowe stołki, bowiem 15.10 MY Wyborcy ich pogoniliśmy, gdzie pieprz rośnie z Urzędów, Spółek Skarbu Państw Naszego Kraju to oni jak ta szarańcza opanowała " listy śmierci" - jak to powiada ich wódz i hajda na UE do PE !!!!. I tu wychodzi ich fałszywy patriotyzm i honor !!!!. Nie dla tej list - NIE dla pisu i ich emerytów !!!!

avatar
~Ligota
24.05.2024 13:23

Świetnie napisane.Lekkie pióro aż miło się słucha.Pozdrawiam serdecznie i 100% podzielam Pańską wypowiedz

avatar
~Dobrze tak wam
23.05.2024 16:53

Nawet klienci 800+ nie przyszli do was.

avatar
~KLASYKA PARODII.
24.05.2024 06:13

Żałosny widok na poziomie parodii dwóch kandydatek z pisu - partii, która przez ponad 8 lat krytykowała i nadal krytykuje i obrzydza nam Unię Europejską , a garściami brali i jak widać biorą ich SZMAL i jak widać potrafią siać obłudę i fałsz będąc w tym wieku, aby tylko się dostać do Parlamentu Europejskiego - do tej UE co jedna z tych kandydatek jako premier gardziła FLAGĄ tej UE !!!. Jak to możliwe?, jakim trzeba być człowiekiem, aby być tak obłudnym i cynicznym i to w tym wieku ?. Jak można tak traktować NAS Wyborców ?, za kogo " one" - te kandydatki pisu NAS Uważają ?. Cytując ich klasyka propagandy partyjnej "K J" , kto tu jest tym """"" ciemnym ludem ....."""" ????. NIE dla emerytek i pisowskiej OBŁUDZIE !!!!

avatar
~Do powyżej ***
24.05.2024 06:26

Przypominam, ze 800 + to dał nam i wypłaca Pan Tusk i K15P !!!. Powyższe kandydatki to "bohaterki" partii, która na przełomie ostatnich wyborów przodowały w rozdawaniu wyimaginowanych kwot w postaci " talonów tekturowych" , uwłaszczyli sie na mieniu PUBLICZNYM, organizowali "Pikniki Rodzinne, Mundurowe,,,,," na koszt Suwerena dla podtrzymania własnej propagandy !. W obecnej kampanii zabrakło im " talonów czekowych", bowiem K15P odcięła ich od " szmalu publicznego" , ale są masowo obsadzeni na tzw. JEDYNKACH partyjnych swojej partii nie zależnie od swych kompetencji do sprawowania funkcji w przyszłym PE - !!!. Jak można emerytów wysyłać i to w czasach Wojny na Ukrainie , na Europejskie Salony - chyba, że tylko dla poratowania własnych domowych budżetów ?!.

avatar
~JA
23.05.2024 21:35

Pan Nowocki Pan Grabka . Sprzedane starostwo za Morawieckiego miskę ryżu. Skoro nie podoba się Unia to po cholerne tam się pchają

avatar
~DO( ~JA)...
24.05.2024 09:55

To nie tylko się "sprzedanie....", to prawie jak " lokalna piata kolumna pisu w powiecie..." !. W dobie tylu afer, ostatnio ta z wiązana z Funduszem Sprawiedliwości i nie tylko .... trudno ich zliczyć , aż niesamowite, że są tacy lokalni politycy, którzy garna się do współpracy z pisem i partii lokalnej jak np. pslu co to po drodze mu w powiecie z działaczami propagandy pisowskiej i posłów pisowskich ???-!. A w Centrali PSL i Hołownia = Trzecia Droga, a la " noga" w Totalnej opozycji do pisu i Nowogrodzkiej co mamy w wydaniu K15P. Kto tu kogo kiwa politycznie ???.

avatar
~Oborowa
24.05.2024 07:34

Ale tłumy

avatar
~do - " KLASYKA PARODII"
24.05.2024 10:47

Pytasz, odpowiadam - cyt. " .... za kogo " one" - te kandydatki pisu NAS Uważają ?. " - Ciebie za "puzona" .

avatar
~obojętny +/+
24.05.2024 11:26

A ciebie jak rozumie po tej skromnej odpowiedzi nie tylko jako " puzona" , ale jak to sam wasz idol Jacek K. powiedział , cytat """ ciemny lud...."""" . Gratuluję dobrego samopoczucia i samooceny !.

avatar
~Ligota
24.05.2024 13:09

No...ludzi tysiące przyszło oglądać największych (...) i mataczy w Polsce.Średnia wieku 76 lat oprócz tych kilku małolatów którzy wogóle nie wiedzieli po co przyszli i o co chodzi...

avatar
~MOUNT EVEREST
24.05.2024 19:50

Jam ci wyborca jestem wielce zniesmaczony wizytą kandydatki Szydło do PE w Naszej Wschowie. A jeszcze bardziej i na max , ze to nam czyni lokalny pis w osobie kandydatki Rafalskiej do PE !. To prawie jak sam MOUNT EVEREST cynizmu z ich strony i obłudy w stosunku wobec Nas skromnych wyborców Wschowy i Powiatu Wschowskiego !. I to żałosne tło .... jeden wieki bezwstyd !!!. Tego się nie da normalnie strawić po tym jak słyszymy o kolejnych bezwstydnych aferach po pond 8 latach totalnej władzy pisu w Naszym kraju !!!. Te afery i ten ich szczyt bezwstydu na tle tej kampanii do PE - a wiemy co w poprzedniej kadencji wyprawiał z ryczałtem za dojazdy ich europoseł !. Szok - jak tak można Nas oszukiwać !!!!.

avatar
~tupecik....
25.05.2024 08:33

Czy zero tupetu pixxi...?.

avatar
~iwka1
24.05.2024 15:29

Bezczelność plus w pełnej odsłonie, zero kompetencji, wiedzy, znajomości języków obcych, siedzą w PE wyłącznie dla kasy, afera goni aferę, niech p. E. powie chociaż o jednej rzeczy, którą załatwiła w PE, siedzicie a jedyne co słychać to wasze głupie krzyki nt. naszej wyjątkowości /narodu?/, suwerenności, godności. Tylko pytanie kto to nam Polakom zabiera? Nie panujecie już nad niczym, jedyne co wam wychodziło przez 8 lat to matactwo, złodziejstwo, partactwo - macie to opanowane na medal, ale te czasy się kończą i mam nadzieję, że żaden Czarnecki /kombinator od kilometrówek/, Rafalska, Zalewska Wiśniewska, i reszta pisowskiej i solidarnej Polski nie ujrzy Brukseli.

avatar
~Zico
24.05.2024 20:12

Widzę profesjonalny sprzęt nagłaśniający. Ciekawe skąd? Oj, czyżby jedna ze szkół wspierała swoim sprzętem nagłaśniającym meeting wyborczy PiS?

avatar
~Wyborca +++
28.05.2024 07:02

Co kandydatka/ki pisu ( jak na załączonym obrazku ) przez te swoje bycie i trwanie w PE i pobieranie wysokiej pensji + ryczałty za dojazdy , jak ich poseł Czarnecki oraz diet i dodatków płaconych w Euro zrobiły dla Nas Wschowian i Powiatu Wschowskiego?. Czy to nie jest z ich strony aby sarkazm i cynizm w stosunku do Nas Wyborców Wschowy i Powiatu ?. Kiedy i z jakim zamiarami - pożytkiem dla Nas kandydatka/ki do Nowego PE były ostatnio we Wschowie i Powiecie Wschowskim ?. Czy dla nich tylko liczy się szmal z PE ???. Proszę się nie ośmieszać z tymi deklaracjami bez pokrycia !!!!. ŚMIECH NA SALI !!!.

avatar
~***pisokracja***
28.05.2024 07:32

A, czego tego nie uczynili na Rynku Urzędu Powiatu Wschowskiego ?. Czy ludziom pisu i związanych z lokalnym pisem Plac k" Urzędu Powiatu już nie odpowiada, nie wystarcza ?. Czy to powyborcza tęsknota za utratą miejsca w Radzie M i G Wschowa ?. A tak nawiasem mówiąc , do kogo trafiały te miliony za czasów władzy pisu przez te ostatnie 8 lat ich totalnych rządów w Naszym Kochanym Kraju ?. Co wiemy - co wiedzą o " reźimie politycznym " w pisie i tzw. " TKM" ???. A już, co wiedza o Funduszu Solidarnosciowym pis plus ???.

avatar
~do "Ligota"
28.05.2024 11:05

Do kogo twe słowa podzięki ?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl