TworzymyGłos Regionu

reklama

Rolnicy blokują drogi w proteście. Przez Wschowę przejechały kolumny ciągników (VIDEO)
obrazek

Dziś rano (9 lutego) rozpoczął się zapowiedziany ogólnopolski protest rolników, który nie ominął również Wschowy. Kolumny traktorów, liczące po kilka pojazdów, wyruszyły z Głogowa w kierunku Wschowy, a następnie Leszna, gdzie zaplanowano główną zbiórkę na ulicy Kosmonautów. Utrudnienia w ruchu są znaczące - w godzinach od 10:00 do 15:00 zablokowane będą zjazdy z drogi krajowej nr 12 na drogę ekspresową S5, a także przejazd w kierunku Wschowy i Głogowa. W całym kraju na mapie protestów zaznaczono blisko 200 punktów intensywnych akcji.

czytaj całość artykułu

Komentarze

avatar

avatar
~Ja
10.02.2024 10:53

Do tych co tak się wściekają, że rolnicy drogę zablokowali. Chciałbym was zobaczyć jak się zachowujecie stojąc w porannym korku, jak przeklinanie na innych że wam drogę blokują. Albo jak jesteście wkurzeni, że musicie dziecko, albo staruszkę przepuścić na pasach,. Bo to że wyprzedzanie w miejscach nie dozwolonych to jestem pewien, no bo jak ktoś może was blokować, bo jedzie wolniej od was. Nawet mi was nie żal, szkoda tylko że wasza rodzina musi was znosić.

avatar
~Ja
10.02.2024 11:06

Dodam jeszcze, że pewnie gotujecie się do czerwoności jak przed wami jedzie traktor, który jest wolniejszy ale za to 10 razy droższy od waszego resoraczka no ima jeszcze więcej koni mechanicznych pod maską.

avatar
~123-
11.02.2024 18:02

To był najspokojniejszy piątek do jazdy po Wschowie. Tak mogło by być co dzień, ale nie będzie, bo „K13grudnia” wykreśli z rządowych planów obwodnicę Wschowy, tak jak wykreślili w 2007 roku po objęciu władzy. Historia lubi kopnąć w cztery litery, tych co o niej zapominają :-))

avatar
~3-2-1-***
11.02.2024 19:25

Czyli masz na myśli tą tak zwaną OPOZYCJĘ pixxi 13 Grudnia, co to forsowała dwoma ułaskawieńcami Polski Sejm, aby Kaczyński mógł oświadczyć wszem i wobec, iż otrzymał "glejt" od Straży Marszałkowskiej ???. Czyżby w pisie brakowało papieru do 4 - liter, iż potrzebowali do tego forsować wejście do Polskiego Sejmu z dwoma ułaskaweieńcami ?????. To ci partia XX Wieku godna takiego prezesa i stołków w Sejmie - Hihaha ........

avatar
~Jedna partia jeden przywódca jedna telewizja
12.02.2024 08:29

Marsz miliona serc może blokować drogi .... Obłuda i hipokryzja . Szczujnia na rolnika . Ochyda !

avatar
~SZCZUJNIA; ...
12.02.2024 09:12

~~~jedna partia i jeden przywódca i jedna telewizja --- To już była przez ostatnie osiem lat, osiem lat totalnej władzy na wzór i podobieństwo KC !. To była ta szczujnia na Wolny Naród w imię Uwłaszczenia się na mieniu publicznym !. Tacy jak ty i tobie podobni szerzyliście ta propagandę na wzór i podobieństwo KC !. Wasz ból był lepszy od Narodu Polskiego , od przeciętnego Kowalskiego i Nowaka ..... a grupa tzw. pseudo rolników - chłopów żyła bez wychodzenia na ulicę na koszt dotacji z UE !, Wasz klasyk propagandy od tvppisplus uknuł nawet o was określenie .... cytat . """ ciemny lud to kupi ..." . I kupił - do tego stopnia, że jak Naród 15.10 - was pogonił, to wy do dnia dzisiejszego nie możecie pogodzić się z przegraną , a w obronie resztek tego " koryta władzy" organizujecie " naloty na Polski Sejm" i Naszą Demokrację oraz tego rodzaju szczujnie jak ten twój wpis - " wycie z niemocy i braku szacunku do drugiego człowieka " >>> !!! I to jest ta wasza partyjna sprawiedliwość po przegranej - Totalna Szczujnia jako Opozycja 13 Grudnia wobec Nowej Władzy K15P !!!!. Pisowski poseł użył odpowiedniego słowa - przezwiska , które jak ulał pasuje do was !. Wstyd - zero sobistego poczucia wstydu i honoru !!!!

avatar
~blokada obłudy!
12.02.2024 09:20

To nic jak blokada tych wypasionych ciągników za szmal UE na Polskich drogach. To takie straszenie jak niejakiego Trumpa wobec tej części " ciemnego" ludu w USA !. Wy tylko operujecie i gracie na leku i czynieniu zła wobec innych !. Gzie byliście przez te ostatnie 8 lat, 8 lat bezwzględnej władzy człowieka z Nowogrodzkiej ?, gdzie byliście jak trzeba było pomóc protestującym osobom niepełnosprawnym w Polskim Sejmie?, gdzie jak protestowały Polskie Kobiet bite przez policje partii rządzącej ?, gdzie byliście jak rujnowano Polski system prawny, Konstytucyjny, SN i Prokuraturę? , jak się totalnie uwłaszczono na Polskiej Publicznej Kasie ?????. No gdzie - obecni szczekacie propagandy Totalnej opozycji 13 Grudnia ??.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl