TworzymyGłos Regionu

reklama

Agata Michałowska wystartuje w wyborach na burmistrza Szlichtyngowej. „Liczę na zaufanie i Wasz głos”
obrazek

Agata Michałowska oficjalnie ogłosiła swoją kandydaturę na stanowisko Burmistrza Miasta i Gminy Szlichtyngowa. Jej decyzja, jak sama mówi, jest efektem długiego namysłu i stanowi kluczowy moment w jej karierze zawodowej. Michałowska stawia na bliski kontakt z mieszkańcami i wyraźnie podkreśla, że to oni staną w centrum jej działań politycznych.

czytaj całość artykułu

Komentarze

avatar

avatar
~kim Ty jesteś
24.01.2024 10:38

Jak się zdeklarujesz, że nie jesteś z PiS to może, może ? Jak tylko Cię ludzie zdekonspirują, że kłamiesz, niu niu niu.

avatar
~Zmiennicy
30.01.2024 21:10

Zmieńmy tą radę i burmistrza .

avatar
~DO<>"Zmiennicy"
31.01.2024 07:11

JESTEM ZA !. My Mieszkańcy Miasta Szlichtyngowa musimy sie zmobilizować i pogonić ta przysłowiową " wiochę" z tej Rady !. Większość z nich uczyniła sobie z Naszej Rady Miejskiej stałe źdródło UTRZYMANIA - a zwłaszcza ta tzw. "klika lokalnych sołtysów i ich rodzin" - Jeden wielki Nepotyzm i Kolesiostwo !. To trzeba pogonić !. Pogonić klikę pisowsko - pslowskąa , która opanowała Wschowski Powiat i Szlichtyngowe - MASAKRA !. Pamiętamy co wyczyniali w kampanii wyborczej do sejmu i Senatu , tj. te liczne ustawki z nimi, te pikniki za szmal Suwerena, te tekturowe czeki ,,,,,itd. Z tym trzeba skończyć z porzytkiem dla Naszego Miasta !!!!. Nie Pisowi i Nie PSL - owi !!!!!.

avatar
~bnk
09.02.2024 09:51

Najgorsza z możliwych kandydatek na burmistrza. Jakie ma osiągnięcia, co zrobiła dla Szlichtyngowy ?

avatar
~Do bnk
22.02.2024 18:20

Słusznie. Dajmy dokończyć zaplanowane lub rozpoczęte inwestycje na terenie gminy.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl