TworzymyGłos Regionu

reklama

Wadim Tyszkiewicz wygrał z Tomaszem Kłosowskim
obrazek

W dniu 15 października 2023 r. mieszkańcy powiatu wschowskiego wzięli udział w wyborach parlamentarnych. Poniżej przedstawiamy wyniki głosowania na kandydatów do Senatu w Okręgu Wyborczym nr 22, który obejmuje powiaty: nowosolski, żagański, żarski i wschowski.

czytaj całość artykułu

Komentarze

avatar

avatar
~kandydacie Kłosowski plus!
18.10.2023 07:05

Jak widać po tym wpisie ZERO u kandydata pokory i szacunku do Wschowskiego Wyborcy !!!!. Jeszcze na dobre nie zakończyły się te wybory, jeszcze nie podliczono do końca tych wyników - głosowania, a kandydat pisu jakim jest emeryt mundurowy już JAK WIDAĆ STANĄŁ do kampanii wyborczej Wiosna 2024 !!!!. Szczyt bezczelności to w tym pisie to mało powiedzieć !!!!. Przypominam ( emeryt P...) to nie jednostka w której rządzi się rozkazem i nie nowogrodzka, w której stoicie na baczność, to nie wasza " rekonstrukcja" , gdzie stopnie dostajecie w Częstochowie ----to MY Wolny , Dumny Polski Wyborca - Wyborca Wschowy i Powiatu Wschowskiego !!!!. Z Bogiem !

avatar
~PYRUSS
18.10.2023 20:18

Paradoksalnie wpis byłego już kandydata z pisu na listach do Senatu można określić tymi o to słowami ; """.... wygrali - prawie wygrakłem, ale się nie cieszę, bo plsanuje walczyć nadal , bo nam z pisu po prostu to się należy ,,,,, itd. itd. ....""". Ta kosmiczna kompromitacja ememryta to tylko Nas utwierdza w słuszności powiedzenia w tych wyborach NIE - NIE !!!!, na każdym jego etapie teraz i Wiosną 2024 !!!!. Jeśli nowa władza nie rozliczy tego totalnego ZŁA jakie ta władza nam wyrządziła przez te 8 lat to tez straci Nas Szacunek !!!!!. Nie wolno łamać prawa i być bezkarnym i to w majestacie prawa przez organ władzy , tak jak to robili niektórzy funkcjonariusze tej policji za rządów pisu !!!!. Jako dawny policjant, obecnie emeryt powinien to wiedzieć idąc na listę wyborcza tej władzy !!!!!!!.

avatar
~kolega
20.10.2023 12:07

Panie TK jeżeli chodzi o nowego starego Senatora Pana Wadima to startował ze swojego komitetu wyborczego jako niezależny (po raz drugi ) . No cóż w pisie tak jest czarne jest białe a białe jest czarne.

avatar
~gustav
20.10.2023 17:26

jestem bezpartyjny. tak piszecie o panu Vadim Tyszkiewicz ok. jadę do zielonej góry przez nowa sól co miesiąc i od 5 lat . Dworzec pkp taki sam dalej nie wchodzę bo po co. wizerunek wystarczy. piszę co widzę. tyle zrobił dla Nowej soli. ciut za mało. ale jezeli to wystrczy to ok.

avatar
~onegin
20.10.2023 18:08

Vadim Tyszkiewicz ur na Białorusi może czekamy na łukaszenkę? To moja dygresja!

avatar
~DO POWYZEJ !!!
21.10.2023 08:46

Zwracam uwagę wszelkiej maści trollom po linii pisplus co to jak widać po wpisach usilnie starają się obrazić pan Senatora Tyszkiewicza, a zwłaszcza ten z pod znaku (onegin), że wybory się już skończyły 15.10 !!!!. I proszę was zejść z tych waszych drzew nienawiści i szczujni , a la nowogrodzkiej i tvppisplus !!!!. Wasze wyzwiska świadczą tylko o waszym prawdziwym chrześcijaństwie i totalnym analfabetyźmie !!!!. Wolny Suweren, Obywatelski Suweren, Młodzież i Kobiety powiedzieli wam NIE i czas to zrozumieć i . A wasz ten emeryt już powinien dawno dojrzeć do tego jakiego czynu sie dopuścił wobec środowiska zawodowego z jakiego sie wywodzi !!!!!. Jak donoszą wolne MEDIA widzimy jaka armia sygnalistów powstaje we wszystkich instytucjach obecnie zarządzanych przez pis i ile NISZCZAREK ta władza juz zakupiła !!!! Pytanie w jakim celu ???. Kto za tym stoi ??? , czego ta władza i tacy jak ty sie boja ???. Tym się trollu zajmij a nie Panem Senatorem !!!!!. Strach wam w gacie zagląda !!!!. I z tąd ta wasza szczujnia !!!!

avatar
~BRAWO-31plus!!!
21.10.2023 14:09

JEST już 31 NIE dla emeryta --- i tak trzymać aż do kolejnych wyborów Wiosna 2024 !!!!. A może facet sam się wycofa tak jak to uczynili już jego koledzy z "rekonstrukcji"""" ( niejaki emeryt SP i Jan P. .....) !!!!. Brawo Społeczeństwo Obywatelskie Wschowy !!!!!!......#.pl

avatar
~ZRYTYplus
22.10.2023 08:36

DO ( onegin) - ale ci zryli ten twój mózg !!!. A ty czasami wiesz skąd pochodzą twoi dziadowie i rodzice ??. Skąd pochodzą przodkowie członków i sympatyków twoje lokalnej partii pisu?, twojej "grupy rekonstrukcyjnej" i ludzi z "grupy wołyńskiej" ???. Ten wpis jest DOWODEM na to jak ponad 8 lat ta tvppisplus i ziejąca z niej szczujnia zryła tobie i takim jak ty to co nosicie pod beretem !!!!. Nie wspomne ta 8 letnia agresje płynąca z nowogrodzkiej !!!!!... I wy nazywacie się katolikami i pokazujecie na tle oj, Rydzyka !!!!. Tym wpisem przynosisz wstyd dla nas wszystkich Chrześcijan !!!!.

avatar
~varvar
24.10.2023 16:28

Do 55NISZCZAREKplus!Dziekuje za epitety w moim kierunku. Dziękuję przez przypadek tak napisałem . Dziękuję za analfabetę . Tak dziękuję . Ulżyło Tobie ! Bo widać i słychać jesteś sfrustrowany. A jestem rdzennym Polakiem i wiem gdzie ludzie z za Buga żyją w naszej okolicy. Nie mnie ich oceniać . Zycie ich oceniło. Także dziękuję . Szkoda, ze piszesz takie rzeczy. A moja rodzina z wielkopolski . Jestem dumny. Mi nikt nie powie za jaką opcją w partii. Jestem bezpartyjny. Nie ważne. Lubię ludzi ale pojechałeś ostro. Pozdrawiam 55NISZCZAREK plus!

avatar
~DO (warwar)
24.10.2023 19:40

OBOJĘTNY !!!!Nie przypisuj sobie takich zasług !!!!. nie oceniaj tego jako epitety ! To są tyko słowa powszechnej prawdy - w powszechnych mediach , o tym o czym ty nam tu imputujesz, a teraz się na siłę nam tu próbujesz przypodobać , jak za przeproszeniem Czarnek PSL-owi ...cytat. ( chce ich całować w pupcie....) !!!!. Proszę cię bez tej wazeliny - mdli nas !!!!. OBOJĘTNY!

avatar
~ŁAPKA plus!
24.10.2023 19:42

A ta jedna łapka na (TAK) dla ciebie to ode mnie za LIZUSOSTWO !!!!.

avatar
~varvar
24.10.2023 16:36

Nikogo nie obrażam . Tak jak pan to zrobił. Do pana 55NISZCZAREKplus!. Dziękuję

avatar
~RESETplus( do varvar)
24.10.2023 19:47

A jak nazwiesz swoje słowa ?. To jest SZCZYT OBRAZY CZLOWIEKA i ludzi skąd pochodzą !!!!. Ta druga łapka na "NIE" to już za twoja nieświadomość i niewiedzę o historii tych ludzi !!!. I to jest ten analfabetyzm !!!!. A nie jak ty byś wolał """OBRAZ""" ... Trochę samokrytyki i wiedzy w temacie ci nie zaszkodzi !!!. B.odpowiedzi !.

avatar
~varvar
24.10.2023 20:08

Do tego inteligentnego pana 55NISZCZAREK PLUS! Powinien dobrze odczytac mój nik . Tak panie inteligentny bo twoj nik dobrze czytelny 55 lat niszczysz wszystko.

avatar
~onegin
24.10.2023 20:28

do autora ZRYTYplus. Fajny nik . Mi nikt nie zrył mózgu twój nik świadczy o tobie ZRYTY nic dodać. Także zanim odpowiesz zastanów sie. nie mnie oceniać kogokolwiek i nie obrażam panie ZRYTYplus. A swoje zdanie mam i nikt mi tego nie odbierze. Wolność słowa. Pozdrawiam wg nik panie ZRYTYplus.

avatar
~OBOJĘTNYplus
25.10.2023 10:00

Gdzie ty człowieku widzisz tą obrazę ?. Piszesz banialuki i obrażasz Naszych Przodków i w dalszym ciągu w tym swoim powyższym wpisem to potwierdzasz !. Czyli za PRAWDĘ o tobie nazywasz skromnie "obrażasz" --- Nie ma co , masz TUPET !!!. Nie pozdrawiam takich co to OBRĄŻAJĄ i NIEWŁAŚCIWIE wypowiadają się o Naszych Przodkach !. Szczerze - jesteś żenujący !.

avatar
~CytatzKLASYKA!
25.10.2023 13:18

Nie ważne jak zaczynasz, ważne jak kończysz !. Wszystko w tym temacie !.@.pl

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl