TworzymyGłos Regionu

reklama

Przedwyborczy breifing PiS we Wschowie. Poseł Marek Ast: Zwyciężymy! (VIDEO)
obrazek

Wschowa — W kontekście zbliżających się wyborów parlamentarnych, które odbędą się za mniej niż 10 dni, Prawo i Sprawiedliwość zorganizowało konferencję prasową we Wschowie. Wśród obecnych byli kandydaci — Marek Ast, Tomasz Kłosowski i Grzegorz Maćkowiak, nie zabrakło również lokalnych działaczy i sympatyków.

czytaj całość artykułu

Komentarze

avatar

avatar
~Marcin
07.10.2023 22:01

Na mnie większe wrażenie zamiast tego briefingu zrobiłoby, jakby szanowne grono podwinęło rękawy i naprawiło dystrybutory na lokalnym Orlenie. Albo otworzyło pierwszy lubuski mobilny punkt z wizami. Ewentualnie pokazało, jak się utylizuje papier z wyborów kopertowych. Słuchało sugestii mieszkańców co do potrzeb podczas remontów (nie mylić z przebudową) lokalnych ulic. Nie jeździło autem jak w GTA (jak pan może panie dyrektorze). Otworzyło elektrownię atomową pod Ostrołęką, albo chociaż te porty lotnicze ... A już truskawką, wisienką, czy inną jagodą na torcie byłoby to, jakby mówili nie "wybudowaliśmy", "zrobiliśmy", tylko dodawali jakiś malutki prefix, np. "z Waszych pieniędzy". Ewentualnie "Z pieniędzy tych uczciwych ludzi, którzy jeszcze mają siłę pracować i płacić podatki".

avatar
~Roland
08.10.2023 06:51

Z Mejzą na jednej liście - naprawdę? Nie wstyd Wam. Upadek demokracji. Kto i jakim budżetem go finansuje że go wszędzie pełno? Na pewno wystarczyło mu 15 tys. na obwieszeni całego lubuskiego z wizerunkiem Tuska? Czy ma zgodę w/w na wykorzystanie wizerunku? Kto to rozliczy ?

avatar
~Panie - "Roland"
08.10.2023 09:02

Jak widać im już nic i nikt nie przeszkadza na ich wyborczych listach i banerach reklamowych !!!. Ich poseł ( o zgrozo) z Ziemi Wschowskiej dał nam pokaz w mediach krajowych co dla niego znaczy Nasza Młoda Demokracja dla tego też "Upadek Demokracji" dla nich wszystkich to "Mały Pikuś" tak jak widać oni pojmują Naszą Wolność, Suwerenność i Miłość do Ojczyzny !. Szanowny "Rolandzie" jak spojrzymy na ich " Tłuste Koty" , o których nawet ich prezes w chwili strach coś tam bąknął o ich rozliczaniu - a jak się to ich rozliczanie "Tłustych Kotów " skończyło to widzimy to po ich " Listach milionerów pisplus" , po listach " Willa pluspis" , " po utajnionych apartamentach" , po obsadzie - totalnej obsadzie - Spółek Skarbu Państwa i sie na nich Uwłaszczeniu ( pytanie ;;;; co z Naszymi Spółkami Skarbu Państwa we Wschowie ???) - to jest ta ich UCZCIWOŚĆ i WIARYGODNOŚĆ po tych ostatnich ośmiu latach rządów !!!!!. TO JEST TA ICH UCZCIWOŚĆ i SZACUNEK do NAS i Naszej Demokracji !!!!Dla nich liczy sie TOTALNA WŁADZA, PODSŁUCHY Pekazusem i robienie kasy w ramach swojego Nepotyzmu ( patrz ich bilbordy) i kolesiostwa partyjnego ( patrz ich bilbordy wyborcze) !!!!!!. Tak miernej i biernej listy jaka w tej kampanii wyborczej zaproponował nam ich poseł Ta Ziemia jeszcze nie widziała !!!!!

avatar
~OKO w OKO !
08.10.2023 10:25

WIARYGODNOŚ plus!. Duża ich część i nawet ich premier zaliczyli już negatywne wyroki " kłamcy wyborczego" i jak tu im wierzyć jak oni już na etapie tej kampanii wyborczej i wcześniej tak po ludzku mówiąc " ugajom " !!!. Jeśli oni już na tym etapie UGAJOM to jak my im mamy zawierzyć i przekazać rządy nad nami, nad Naszym Państwem, nad Naszymi Finansami ??????. Czy wskazane jest aby nadal mogli się bezprawnie uwłaszczać na Naszym Publicznym Groszu ????. Z takim kandydatami jak ich poseł , kandydat Mejza, czy kandydat emeryt ???-!.

avatar
~MAREK
08.10.2023 09:27

CZAS NA ZMIANY BO ŚWIAT NAM UCIEKA

avatar
~Urszula Chudak
08.10.2023 10:09

Na każdej z list wyborczych, są lepiej i gorzej oceniani kandydaci. Jest to normalne. Jednak już po komentarzach widać, że jesteśmy zgodni [czytaj zbulwersowani] co do kandydatury posła Mejzy. I tak dobrze, że jest jedenasty a nie drugi, jak się mówiło. Moim zdaniem, w tym przypadku, szef okręgu winien być bardziej stanowczy i zrealizować to co mówił w jednym z wywiadów dla ogólnopolskiego medium. A mianowicie, że nie przewiduje jego obecności na liście, ponieważ toczy się przeciwko niemu dochodzenie prokuratorskie. Takie są po prostu standardy w PIS-ie, zakończył Pan Poseł Ast. Co prawda jest to kandydat koalicjanta, partii Bielana, ale wyście Państwo umożliwili mu to! Ktoś, kto postanawia zarobić na cierpieniu dzieci i ich rodziców, nigdy nie powinien być tu, gdzie jest. Myślę, że każdy się ze mną zgodzi, niezależnie od politycznych barw.

avatar
~do UCh-a
09.10.2023 22:56

Gdybyś Pani miast "Mejza" wpisała "Grodzki", a zamiast "Ast" wstawiła "Tusk", to bym się może z Panią zgodził. Ale skoro weszłaś Pani między wrony, to i krakać musisz jak i one. Taka to już widać rola breloczka przy torebce pani marszałek.

avatar
~@(do UCH-a)
10.10.2023 06:58

Pytanie co by był z tobą jakbyśmy tam wstawili twoje nazwisko i imię ???. Nie wiem czy ktoś ze Wschowy podał by ci rękę!. Tyle kłamstwa co się wylewa na spotkaniach pisowskich i ich kandydatów to w świecie brakło już wody w wodospadach !!!!. Takiej chorej obłudy i cynizmu rzadko spotkać w jakimś innym państwie !!!!. To już jest zaraza obecnie rządzących, która toczy Polski Naród !!!. tak jak ciebie ( do UCH-a) !!!!!.

avatar
~Pistowstyd
08.10.2023 16:46

Ani jednego komentarza popierającego pis. To takie małe prawybory. Panie Ast proszę wyprowadzić sztandar.

avatar
~JamJestOn
08.10.2023 20:01

Zaprawdę powiadam Ci Tomeczku... zależy Ci na bezpieczeństwie ? A to przecież za Twoich czasów milicja we Wsiowie przestała zwracać uwagę na stojące na skrzyżowaniu samochody, wystarczy jechać ul .Wolsztyńską w stronę ul. Niepodległości i już od początku terenu SP2 w niedzielę widać d***** którzy za Twoją zgodą stoją na środku skrzyżowania - dlaczego nic z tym nie zrobisz, czekasz na powtórkę z A1 gdzie policja też nie dostrzegła BMW i przez 10 dni nie zaprosiła pasażerów na przesłuchanie a kierowcy dała ponad 2 tygodnie na zniknięcie ? Czekasz, aż ktoś kiedyś zahaczy tam 5 aut i komuś zrobi krzywdę ? A może napiszesz interpelację do szlak wie kogo, żeby coś z tym zrobili, bo przecież Ty jako odźwierny klasztoru boisz się że zapomną o Tobie wspomnieć przed 15.X. ?

avatar
~DOSzanownego <. JamJestOn!!!
09.10.2023 15:19

Szanowny Forumowiczu ten człowiek tak czy inaczej jest wstanie wszystko zrobić aby tylko być na jakimś tam podium !!! Inni funkcjonariusze pamiętają jak i co robił za Rządów SLD+PSL i Rządów PO+PSL !!!! <> o zgrozo i tu tłumaczy Twój zapis jak wyżej co robił za rządów PiS+ Ziobro+ Bielan ( Trójca obecnej władzy i bezprawia jak widzisz) . Mówienie i przypominanie im ich przewinień i łamania prawa to tak jak rzucanie grochem o ścianę !!!!!. W myśl starego powiedzenia ; - """jam jest władza i co mi zrobicie ???""". Aby to zrozumieć trzeba Szanowny ( JamJestOn) posiadać coś takiego jak;;; " osobiste poczucie wstydu i honoru ....""""". Była kiedyś władza co tak postępował i jak skońzcyła ?????.

avatar
~senator wadzim
08.10.2023 21:00

Wkrótce do Wschowy przybędzie senator Wadzim, proszę zapytać go czy był w wyborach 2014 roku z Mejzą na jednej liście - naprawdę? W 2014 roku. Proszę zapytać czy towarzysze z PSL byli w 2019 z Mejzą na jednej liście - naprawdę? Troszkę poszperajcie w internecie i wyjdzie wam cała prawda o tzw. doktrynie Neumanna " jesteś z nami , nic ci nie grozi. Zdradzisz nas zajedziemy cię."

avatar
~@<>DO( senator wadzim)
09.10.2023 05:15

Szanowny forumowiczu jakie to ma znaczenie przy takich BARWNYCH życiorysach jakie mają obecni z waszego kierownictwa, nadania na stołkach u władzy i służbach specjalnych, sądownictwie, TK, spółach skarbu państwa , ministerstwach, dyplomacji????? - np. taka a la "Wiza plus"? , np. taka , a la "Willa plus" ? , a la " respiratory i maseczki ?, a la wycinki lasów i handel drzewem nieprzerobionym ?, --- sorry - nie sposób tego wszystkiego co przez te 8 lata totalnej władzy się u was nazbierało wymienić !!!!. Pan jako ten hejter ich wie najlepiej i czekam na szczerość w tym temacie bowiem na listach macie takich Asów jak Mejza i emeryt mundurowy - TAK wie najlepiej !!!!!!!... Młodzi w takim momencie powiadaja ; - I Z CZYM DO LUDZI ????. ( Nocny Marek)

avatar
~Jaki
09.10.2023 16:09

Po pierwsze imię senatora to Wadim a nie Wadzim ! Po drugie wtedy Majza nie kradł a zaczął jak otarł się tylko o PiS

avatar
~senator wadzim
09.10.2023 17:27

Proceder trwał w latach do 2020 roku. Vinci NeoClinic W 2020 Łukasz Mejza i Tomasz Guzowski założyli spółkę Vinci NeoClinic z siedzibą w Zielonej Górze, która miała prowadzić działalność gospodarczą m.in. w zakresie organizacji turystyki i opieki zdrowotnej[22]. 24 listopada 2021 dziennikarze Wirtualnej Polski opublikowali artykuł wskazujący, że spółka Vinci NeoClinic obiecywała leczyć pacjentów na nieuleczalne przypadłości metodami niemającymi medycznego uzasadnienia[23][24]. Tego samego dnia posłowie Lewicy: Anita Kucharska-Dziedzic i Maciej Kopiec złożyli zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa z artykułu 286 par. 1 Kk[25]. Sam Łukasz Mejza w oświadczeniu opublikowanym w mediach społecznościowych napisał, że spółka Vinci NeoClinic „nigdy nie zamierzała prowadzić i nie prowadziła działalności medycznej. Przedmiotem jej działalności miało być prowadzenie biura turystyki medycznej” oraz że podjął kroki prawne, by chronić swoje dobre imię i reputację[24]. Na grudniowej konferencji prasowej oświadczył, że jest ofiarą pomówień i „największego ataku politycznego po 1989 roku”, nie odpowiadając na pytania dziennikarzy[26][27][28][29]. Future Wolves W czerwcu 2019 Łukasz Mejza założył firmę Future Wolves, która miała zajmować się przeprowadzaniem szkoleń z zakresu kompetencji miękkich, relacji w zespole, szeroko rozwiniętej obsługi klienta[30]. Firma otrzymała dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Społecznego. Future Wolves miał prowadzić szkolenia w ramach projektu „Lubuskie Bony Rozwojowe w subregionie zielonogórskim – edycja II”[31]. Lubuska Agencja Rozwoju Regionalnego przekazała na ten cel niemal milion złotych, Mejza do prawicy dołaczył w pazdzierniku 2021 roku , i od tego momentu zaczęła się jazdaaaaa. Onetu, Jadczaka i tym podobnych "czynowników" PO. DOKTRYNA NEUMANNA W PIGUŁCE.

avatar
~Zdzichu, zawodłeś
09.10.2023 08:58

Czy mnie oczy nie mylą, Zdzichu to Ty ? Zbłądziłeś stary, miałem Ciebie za tzw. porządnego . Całe życie byłeś w ocenie pozytywnej a na koniec taki blamaż, zawiodłeś nas.

avatar
~Do - Zdzichu zawiodłeś
09.10.2023 19:13

To pomoc sąsiedzka ?.Ktoś musi trzymać propagandę i robić za tłum . Wiem ,że Zzichu od lat był za pisowcami .A prywatnie to sąsiad Asta ,pewnie nie raz razem grilla urządzali .

avatar
~TŁO plus!
10.10.2023 07:04

TŁO plus! - to w tej kampanii wyborczej specjalność tej pisowskiej ekipy; - jak nie czołgi i helikoptery, to kobiety w pseudo strojach ludowych, to mundurowi od OSP - na Wojsku i policji skończywszy = leśniczy co to ich obecnie nadzoruje przystawka pisu - partia Ziobry !!!!!. Mistrzem TŁA jest ich prezes i jego zamknięte spotkania z ich wyborcami !!!!. Pytanie - jak pis padnie 15.10 ---- ile z tego tła pozostanie przy pisie, przy pośle Aście ????. Czy ci co tam stoją będą Nas za swoje czyny przepraszać ???.

avatar
~Jan Brzechwa
09.10.2023 10:50

Witajcie w Naszej Bajce, Tusk zagra na fujarce, Pinokio Wam zaśpiewa, posadzą trzy na krzyż drzewa ....

avatar
~DO "J.B"
10.10.2023 07:08

Czy ty czasami nie obrażasz tym wpisem Wieszcza J. Brzechwy ???. Kto ci pozwolił na wstawianie do twojej chorej gry tego nazwiska ?. Co wstydzisz się swojego - czy się boisz, że jest tak śmieszne ???> Pis to nie bajka to ZMORA Naszego Narodu i Ojczyzny !!!!. Nie zastawiaj się Wieszczem J.B !!!!!.

avatar
~Wschowianin
09.10.2023 11:53

41 komentarzy to zbyt mało aby PiS nie zwyciężył w tych wyborach . Musicie bardziej się starać z tą krytyką bo was nikt nie słyszy :)))))

avatar
~@/DO<> ( wschowianin)
09.10.2023 15:28

Jak zwykle. pseudo jakiś tam ( wschowianin) nam cos tu bredzi bo go nie stać ma merytoryczne własne komentarze i jak zwykle na tej stronie bredzi w stylu jak na Nowogrodzkiej zagrają , tj. '' wytnij wklej pisplus nadaje""""... Chce być przydatny - tak bardzo przydatny, że mu tu nic nie wychodzi tylko innych małpuje i małpuje...... bo ma aż tak niski zasób słów i wiedzy w tym temacie !!!!. Więcej takich wiernych tej formacji na tej stronie, a sami się nam tu ośmieszą jak ongiś te wpisy kandydata ( ich kandydata emeryta do Senatu) !!!!!. Brawo My !!!!.

avatar
~Gosc
09.10.2023 14:56

Dosc dziadoslawa dosc pisu poszli von nieudacznicy

avatar
~Ja
09.10.2023 20:04

Kto jeszcze chce głosować na Asta przecież ten człowiek umie tylko powiedzieć YYYYYYYY

avatar
~wyborca
09.10.2023 22:16

Andrzej Szpadla nie było z Wami????

avatar
~Elwis
09.10.2023 22:33

Tak na moje oko Ok 6000 mieszkańców na głównym placu i Ok 2 tys w uliczkach bocznych.

avatar
~Sąsiedztwo+
10.10.2023 06:48

Jak pis manipuluje, jak zawłaszczył i to totalnie Nasze Media narodowe, jak się ich pseudo dziennikarze upodlili to było widać w tej ich pseudo debacie pisplus w tvppluspis --- pytania z komentarzem do kandydatów z tek debaty !, - pytania z tezą i odpowiedzią z pochwalstwem tej władzy i jak widać ich kandydat ( dawny doradca Pana Tuska co to zaplanował emerytury za PO do 67 roku) był na nie przygotowany wręcz z wyrecytowaniem ich na pamięć co do minuty danego czasu !!!. Szok !!! - Ta pseudo debata wymaga powołania Komisji Śledczej do zbadania jej uczciwości i przecieków !!!-?. parodia telewizji i dziennikarstwa!. Tyle kłamstwa co tam się wylało z ust tych pseudo dziennikarzy i ich kandydata to SZOK na kilka lat . To jest tylko dowód na to, że ta obecna pisowską władze TOTALNIE ROZLICZYĆ !!!!!. To też widać po tych ludziach przy posle pisu powyżej !.

avatar
~SZCZEROŚĆplus***
10.10.2023 07:12

Czy wam - pytanie do osób pracujących za TŁO - nie jest tak po prostu wstyd za to co ta władza przez te ponad 8 lat rządów - rządów totalnych - Uczyniła Nam Rodakom i Naszej Ojczyźnie ????.

avatar
~Prosto w Oczy&
10.10.2023 07:41

Pytanie do Ludzi Uczciwych;;;;;; - co zostało w partii posła Asyta i jemu podobnych ze słowa PRAWO ???? i słowa SPRAWIEDLIWOŚC???. A jak wiemy jego partia i te pojęcia sobie totalnie zawłaszczyła i tak nazwała swój organ partyjny !!!. Czy to jest NORMALNE ???. Czy Ludzie Uczciwi mogą z tym żyć ???. Czy ci co obok niego stoją znają pojęcie słowa " prawo" ?, słowa " sprawiedliwość" ? , a zwłaszcza jak widzimy tam emeryta policyjnego ????. Czy to jest zgodne z ich sumieniem i pojeciem- znazceniem wiedzy o tych słwach ????.

avatar
~emeryt
10.10.2023 08:07

Do powyżej z otoczenia posła Asta, bowiem samego posła Asta po tylu latach życia na garnuszku Wyborców już nic nie zmieni - szanowni co tam pracujecie za tło i kandydaci na listach tej partii, a zwłaszcza emeryt mundurowy jeśli SŁOWA, dziesiątki powyższych słów krytyki prawdy o tej formacji i ich ponad 8 latach totalnej władzy w naszym kraju NIE RUSZAJĄ, NIE RUSZAJĄ WASZEGO SUMIENIA co czynicie innym, PROSZĘ WAS WYSŁUCHAJCIE W DOMOWY W SPOKOJU SŁÓW Byłego już Pana Księgowego - Wielkiego Skarbnika dawnego PiS za czasów pana Lecha Kaczyńskiego i częściowo też J.K co ON OBECNIE ma do POWIEDZENIA o tej Formacji i o takich jak wy dzisiaj w tej partii - a chodzi mi o Szanowanego Człowieka w dawnym PiS Panu Stanisławie Kostrzewskim !!!!!!. Proszę was !!!!. Wysłuchajcie Pana Stanisława Kostrzewskiego - dawnego Skarbnika PiS , czym miała być. partia PiS, a czym jest dzisiaj przez takich min jak wy!!!!!!!!!!. Żenując jak można tak nisko upaść bedąc obecnie w tej partii lub ja popierać tak jak wy !!!!!!. Słowa- min.- tego pana !!!!!!!!

avatar
~do Elwisa
10.10.2023 08:41

Tylko bez tych zer Panie kolego

avatar
~DO( do Elwis)
10.10.2023 11:24

Na pierwszy rzut okiem na ten tekst widać, że forumowicz kpi z tego spotkania - wręcz w ten sposób szydzi z nich !!!!. Z taką elokwencja jak mają ci powyżej to nic innego nie pozostało jak WYSTĘP , a la STAND UPER i to z kartki plus tło tzw. KLAKIERÓW tego od nich jak widać wymagają --- i po co im tu Nasze Społeczeństwo !!!!! - ???. Szanowny wyborco " Ryba psuje się od głowy" - co widać po ich prezesie i jego kampanii wyborczej w postaci TOTALNYCH USTAWEK w pomieszczeniach zamkniętych pod ochroną i obrona policji !!!!. To widać jak ich prezes ucieka od Prawdziwej Debaty w Prawdziwym Państwie Demokracji !!!!!!. I tacy ludzie jak oni chcą nadal nami rządzić tak przyrośli do tych stanowisk na Koszt Suwerena !!!!!!. Przerża Nas Ta ich długa lista " milionerów" i "Tłustych Koatach " !!!!!. Jak długo ??? Jak żyć z takimi ????

avatar
~Gosc
10.10.2023 09:00

Napewno smiecie wygrają ale na wysypisku

avatar
~Urszula Chudak
10.10.2023 10:06

Odpowiadam komentatorowi z godz. 22.56. Szanowny Panie, już w pierwszym zdaniu zastrzegam, że na każdej z list są nazwiska, które mniej lub bardziej "leżą" wyborcom - w demokracji jest to naturalne. Pan mi się każe zajmować marszałkiem Grodzkim startującym ze Szczecina czy premierem Tuskiem, ubiegającym się o mandat z Warszawy? Mnie interesuje tylko i wyłącznie moje województwo! Tu będę głosować - to ci parlamentarzyści będą zabiegać o nasze lubuskie interesy na Wiejskiej. Idąc pańskim tokiem myślenia, proszę wstawić w artykułach największego lubuskiego dziennika, zamiast nazwisk opozycji, nazwiska osób partii rządzącej. Materiał wówczas śmiało natychmiast można kierować do druku. Artykuły najczęściej mówią o tym, gdzie są zatrudnieni członkowie opozycji, ich rodziny oraz jakie czerpią z tego profity. A jak jest z członkami partii rządzącej? Dokładnie tak samo! I mnie akuratnie ani jedno, ani drugie nie dziwi. Niestety, tak działa polityka. Chociaż we wczorajszej debacie, jeden z liderów opozycji, zapowiadał zmianę tego na normalność. Ale zapowiadać można wiele - życie po wygranej, zdecyduje inaczej. Tort będzie dzielony wg. utartych zasad. Tylko biznes prywatny zatrudniając nie pyta o poglądy - a o profesjonalizm i doświadczenie już tak!

avatar
~Do powyżej - HONOR !
10.10.2023 11:04

Do kandydata pisu emeryta mundurowego !!!! - To ostatnia chwila aby zdał sobie sprawę co zrobił swoim postępowaniem godząc się jako były policjant na "start z tej listy" <> jako przykład podaję o WYSOKIM POCZUCIU OSOBISTEGO POSIADANIA HONORU ---- niech świadczy PODANIE SIĘ W DNIU DZISIESZYM DWÓCH CZOŁOWYCH GENERAŁÓW Wojska Polskiego do dymisji wobec obecnej władzy i kierownictwu w wojsku !!!!!!!!....To jest postawa prawdziwych oficerów w poszanowaniu Honoru !!!!!!..... Czy emeryt mundurowy jest to w stanie zrozumieć ??????.

avatar
~czytacz
13.10.2023 00:03

Jestem optymistą PO przeczytaniu komentarzy. PIS wygra. Na opozycji słychać wycie, znakomicie!

avatar
~Łon
13.10.2023 07:14

A może niech Pan Ast się pochwali ile złożył interpelacji w ostatniej kadencji sejmu jako poseł???? Podpowiem: 0 (słownie: zero) - co ten człowiek tam robił przez 4 lata???? A tutaj dane: https://www.sejm.gov.pl/sejm9.nsf/posel.xsp?id=010&type=A

avatar
~Różański generał-emeryt
13.10.2023 12:41

Do kandydata PO emeryta mundurowego !!!! - To ostatnia chwila aby zdał sobie sprawę co zrobił swoim postępowaniem godząc się jako były żołnierz na "start z tej listy" <> jako przykład podaję o WYSOKIM POCZUCIU OSOBISTEGO POSIADANIA HONORU ---- niech świadczy PODANIE SIĘ W DNIU DZISIESZYM DWÓCH CZOŁOWYCH GENERAŁÓW Wojska Polskiego do dymisji wobec obecnej władzy i kierownictwu w wojsku !!!!!!!!....To jest postawa prawdziwych oficerów w poszanowaniu Honoru !!!!!!..... Czy emeryt mundurowy jest to w stanie zrozumieć ??????. A tak na poważnie kto zezwolił emeytowi genearłowi z Platformy na wykorzystywanie logo NATO na bnerach wyborczych ?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl