TworzymyGłos Regionu

reklama

5 milionów dla powiatu wschowskiego z RFIL
obrazek

Starosta Wschowski Andrzej Bielawski uzyskał rekordową dotację z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych w wysokości 5 mln zł na realizację długo wyczekiwanej przez mieszkańców Powiatu inwestycji pn. „Budowa ścieżki pieszo rowerowej na odcinku Wschowa - Sława – etap I Sława - Łysiny”.

czytaj całość artykułu

Komentarze

avatar

avatar
~xyz
01.04.2021 14:26

No i fajnie!

avatar
~Urszula Chudak
03.04.2021 12:10

Jest to tym bardziej przykre, że środki o których mowa, nie pochodzą z funduszy partyjnych, a naszych wspólnych i nie takie powinny być kryteria ich podziału. Ale skoro wpływu na to nie mamy, to proponuję przejść do rzeczy bardziej dzisiaj przyjemnych czyli życzeń. Dziękuję Panie Adasiu, za takowe dla mnie. Dla moich współmieszkańców zaś życzę pozytywnego myślenia, niech Wielkanocny Zając swym uśmiechem zaczaruje rzeczywistość, niech zabierze od nas raz na zawsze, tę znienawidzoną pandemię, a jeżeli to mu się nie uda, niech przynajmniej da nam dużo siły, do zniesienia wszelkich trudności z nią związanych. Radosnego Alleluja!

avatar
~2023
03.04.2021 18:45

Szkoda ,że w 2018 nie można było zagłosować na pana Kuryłło. Wiele osób tak sądzi i głośno o tym mówi. Antkowiak jest tylko dlatego,że pan Kuryłło nie wystartował.

avatar
~Edek
03.04.2021 19:33

Co mnie to obchodzi jak sama wschowa cała w dziurach i nierównych chodnikach...

avatar
~ED+
06.04.2021 11:36

Gdzie tu sens i logika przy tzw. STEREOWANIU CENTRALNYM i PRZYDZIELANIU NARODOWEGO SZMALU CENTRALNIE z tzw. KLUCZA PARTYJNEGO ???-!!!. O weekendu mamy SHOW + w sprawie szczepionek i szczepienia w Rzeszowie ( mateczniku pis+) !!!!!. Jak widać ich posłowie pis+ i radni pis+ do Max wypełniają partyjne zalecenia i polecenia!. Czego nie można powiedzieć o "Mateczniku pis+ " powiatu Wschowskiego ---- takiej nadgorliwości w załatwianiu dla mieszkańców powiatu Wschowskiego szczepionek u Nas NIET !. A szkoda- Wielka Szkoda !. W temacie : - z tą tzw. ścieżką torową to tak będzie jak z ta obwodnicą : ---- jeno pijarowskie zagrania i pokazy przy OKAZJI każdych planowanych wyborach !. Pytanie: - ile już było takich zapowiedzi i ile jeszcze będzie z "szlachetnej" strony ???-!. A FALA zakażeń rośnie, a oni w tym temacie milczą - nie mówiąc o zgonach covid19!!!!!!!!!.

avatar
~SZOPINK~!
12.04.2021 09:44

I w jakim celu "to to" jeszcze wisi na TEJ STRONIE ????. Jaka jest prawda o tych ich pomocach dla regionów to my dzisiaj po raz enty widzimy i czytamy jak ich człowiek - dawny "super" rzecznik opanował z grupą swych KOLESI Polskie Spółki Skarbu Państwa --- media niezależne nie kłamią i prawie co dziennie obnażają kolejne ich AFERY tych :..."Polki i Polacy przez ostatnie sześć lat rządów pisu......itd., itp. " mamy co mamy !!!!!!!. Narka .

avatar
~hz
12.04.2021 23:00

Ten kto jest u władzy np. starosta, burmistrz musi się zastanowić czy realizuje politykę jakiejś partii czy dba o rozwoj tego powiatu. gminy itp.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl